Pon14102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)
Match Schedule: Mladost (Doborovci) | Druga kantonalna TK (Zapad)

Druga kantonalna TK (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h 25 maj (Uroža) - Mladost (Doborovci)1 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Podrinje (Mosorovac) - Mladost (Doborovci)1 - 4 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Mladost (Doborovci) - Mramor (Babice)1 - 2 Poraz
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Orahovica 77 - Mladost (Doborovci)1 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Mladost (Doborovci) - Mladost (Tinja)2 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Rudar (Zagorje) - Mladost (Doborovci)4 - 1 Poraz
7 7. Kolo 05.10.2019 15:30 h Mladost (Doborovci) - Mladost (Puračić)4 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Sloga (Bikodže) - Mladost (Doborovci)_ - _
9 9. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Polet (Hrvati, Lukavac)_ - _
10 10. Kolo   -- : -- h BSK Bokavići - Mladost (Doborovci)_ - _
11 11. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Mladost (Doborovci)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Špionica 1953 (Špionica)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - 25 maj (Uroža)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Podrinje (Mosorovac)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Mramor (Babice) - Mladost (Doborovci)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Orahovica 77_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Tinja) - Mladost (Doborovci)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Rudar (Zagorje)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Puračić) - Mladost (Doborovci)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Sloga (Bikodže)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Polet (Hrvati, Lukavac) - Mladost (Doborovci)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - BSK Bokavići_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Doborovci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Stjepan Polje_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Špionica 1953 (Špionica) - Mladost (Doborovci)_ - _