Pon21102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)
Match Schedule: Stjepan Polje | Druga kantonalna TK (Zapad)

Druga kantonalna TK (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Stjepan Polje - Orahovica 776 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 31.08.2019 16:30 h Mladost (Tinja) - Stjepan Polje0 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Stjepan Polje - Rudar (Zagorje)6 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Mladost (Puračić) - Stjepan Polje3 - 0 Poraz
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Stjepan Polje - Sloga (Bikodže)5 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) - Stjepan Polje2 - 1 Poraz
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Stjepan Polje - BSK Bokavići4 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Bukovik (G. Srebrenik) - Stjepan Polje1 - 0 Poraz
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Stjepan Polje - Podrinje (Mosorovac)5 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Špionica 1953 (Špionica)_ - _
11 11. Kolo   -- : -- h 25 maj (Uroža) - Stjepan Polje_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Mladost (Doborovci)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Mramor (Babice) - Stjepan Polje_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Orahovica 77 - Stjepan Polje_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Mladost (Tinja)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Rudar (Zagorje) - Stjepan Polje_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Mladost (Puračić)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloga (Bikodže) - Stjepan Polje_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Polet (Hrvati, Lukavac)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h BSK Bokavići - Stjepan Polje_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Podrinje (Mosorovac) - Stjepan Polje_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Špionica 1953 (Špionica) - Stjepan Polje_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - 25 maj (Uroža)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mladost (Doborovci) - Stjepan Polje_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Mramor (Babice)_ - _