Uto10122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)
Match Schedule: Bukovik (G. Srebrenik) | Druga kantonalna TK (Zapad)

Druga kantonalna TK (Zapad)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Tinja)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Rudar (Zagorje) - Bukovik (G. Srebrenik)1 - 3 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Puračić)5 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Sloga (Bikodže) - Bukovik (G. Srebrenik)2 - 0 Poraz
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Polet (Hrvati, Lukavac)1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h BSK Bokavići - Bukovik (G. Srebrenik)4 - 0 Poraz
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Podrinje (Mosorovac)3 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Bukovik (G. Srebrenik) - Stjepan Polje1 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Špionica 1953 (Špionica) - Bukovik (G. Srebrenik)2 - 1 Poraz
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - 25 maj (Uroža)1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Mladost (Doborovci) - Bukovik (G. Srebrenik)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Bukovik (G. Srebrenik) - Mramor (Babice)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Orahovica 77 - Bukovik (G. Srebrenik)3 - 7 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Mladost (Tinja) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Rudar (Zagorje)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Puračić) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Sloga (Bikodže)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Polet (Hrvati, Lukavac) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - BSK Bokavići_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Podrinje (Mosorovac) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Stjepan Polje - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Špionica 1953 (Špionica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h 25 maj (Uroža) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Mladost (Doborovci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mramor (Babice) - Bukovik (G. Srebrenik)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Bukovik (G. Srebrenik) - Orahovica 77_ - _