Uto20102020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Zapad)

Kalendar - Kalendar

316 Utakmice

11 Petak, 16.10.2020 15:00 h Tuzla City (Simin Han) Tuzla City (Simin Han) - Tuzla City (Simin Han) Zrinjski (Mostar) 0-4thumbs_down.png 
11 Petak, 16.10.2020 18:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Borac (Banja Luka) 1-0thumbs_up.png 
11 Petak, 16.10.2020 20:00 h Velež (Mostar) Velež (Mostar) - Velež (Mostar) Sloboda (Tuzla) 3-0thumbs_up.png 
8 Subota, 17.10.2020 10:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Bratstvo (Gračanica) 2-0thumbs_up.png 
8 Subota, 17.10.2020 12:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Bratstvo (Gračanica) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Mramor Mramor - Mramor Seona 2-2draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Lokanj Lokanj - Lokanj Šekovići 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Travnik Travnik - Travnik Tošk (Tešanj) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Jedinstvo (Roćević) Jedinstvo (Roćević) - Jedinstvo (Roćević) Zadrugar (Donje Crnjelovo) 2-3thumbs_down.png 
7 Subota, 17.10.2020 14:30 h Konjuh (Kladanj) Konjuh (Kladanj) - Konjuh (Kladanj) Metalac (Živinice) 2-0thumbs_up.png 
10 Subota, 17.10.2020 14:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Omladinac 68 (Mionica) 4-1thumbs_up.png 
10 Subota, 17.10.2020 14:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Ingram (Duboki Potok) 8-2thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Čapljina Čapljina - Čapljina Bratstvo (Gračanica) 0-1thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Sloboda (Donji Zagoni) Sloboda (Donji Zagoni) - Sloboda (Donji Zagoni) Trnovica 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Rudar 1925 (Ugljevik) Rudar 1925 (Ugljevik) - Rudar 1925 (Ugljevik) Čelopek 5-1thumbs_up.png 
8 Subota, 17.10.2020 14:30 h Mladost (Solina) Mladost (Solina) - Mladost (Solina) OFK Tuzla 7-3thumbs_up.png 
8 Subota, 17.10.2020 14:30 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Sloga (Tolisa) 3-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Bosna (Kalesija) 1-5thumbs_down.png 
6 Subota, 17.10.2020 14:30 h Dinamo 75 (Prijedor) Dinamo 75 (Prijedor) - Dinamo 75 (Prijedor) Korpar (Grebnice) 0-6thumbs_down.png 
7 Subota, 17.10.2020 14:30 h Borac (Kovači) Borac (Kovači) - Borac (Kovači) Omladinac RMU (Đurđevik) 0-2thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Odžak 102 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Igman (Konjic) Igman (Konjic) - Igman (Konjic) Jedinstvo (Bihać) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Rudar (Kakanj) Rudar (Kakanj) - Rudar (Kakanj) Budućnost (Banovići) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) GOŠK (Gabela) 0-1thumbs_down.png 
8 Subota, 17.10.2020 14:30 h Omazići 1937 Omazići 1937 - Omazići 1937 Rainci (Gornji Rainci) 1-0thumbs_up.png 
6 Subota, 17.10.2020 14:30 h Spreča (Donji Rainci) Spreča (Donji Rainci) - Spreča (Donji Rainci) Pašci 78 (Pašci-Tuzla) 3-3draw.png 
6 Subota, 17.10.2020 14:30 h Proleter (Slavinovići) Proleter (Slavinovići) - Proleter (Slavinovići) Bijeljevec (Miljanovci) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Sutjeska (Foča) 1-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Slavija (Istočno Sarajevo) 1-1draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Željezničar Sport Team (Banja Luka) 1-3thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Sloga (Doboj) 0-0draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Leotar (Trebinje) Leotar (Trebinje) - Leotar (Trebinje) Zvijezda 09 (Etno selo) 0-1thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Sloboda (Novi Grad) 0-2thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Rudar (Prijedor) 1-4thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Alfa Modriča 1-1draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Laktaši (Laktaši) Laktaši (Laktaši) - Laktaši (Laktaši) Jedinstvo (Žeravica) 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Progres (Kneževo) Progres (Kneževo) - Progres (Kneževo) Proleter (Teslić) 1-3thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Borac (Šamac) 1-2thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Lauš (Banja Luka) Lauš (Banja Luka) - Lauš (Banja Luka) Mladost (Kotor Varoš) 2-1thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Željezničar (Doboj) Željezničar (Doboj) - Željezničar (Doboj) Sloga (Dugo Polje) 1-1draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Trebava (Osječani) Trebava (Osječani) - Trebava (Osječani) Vranjak 3-1thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 14:30 h Borac (Bos. Lužani) Borac (Bos. Lužani) - Borac (Bos. Lužani) Ozren (Petrovo) 8-0thumbs_up.png 
6 Subota, 17.10.2020 15:00 h Sveti Jovan (Donji Brezik) Sveti Jovan (Donji Brezik) - Sveti Jovan (Donji Brezik) Bobetino Brdo 2-2draw.png 
11 Subota, 17.10.2020 15:00 h Krupa (Krupa na Vrbasu) Krupa (Krupa na Vrbasu) - Krupa (Krupa na Vrbasu) Mladost (Doboj Kakanj) 0-1thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 15:00 h Famos (Vojkovići) Famos (Vojkovići) - Famos (Vojkovići) Budućnost (Pilica) 2-0thumbs_up.png 
11 Subota, 17.10.2020 15:00 h Olimpik (Sarajevo) Olimpik (Sarajevo) - Olimpik (Sarajevo) Željezničar (Sarajevo) 0-3thumbs_down.png 
11 Subota, 17.10.2020 19:10 h Sarajevo Sarajevo - Sarajevo Široki Brijeg 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Jedinstvo (Brčko) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Lokomotiva (Brčko) 5-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Slaven (Živinice) 5-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Zvijezda 09 (Etno selo) 0-4thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Tuzla City (Simin Han) 0-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Orašje 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Alfa Modriča Alfa Modriča - Alfa Modriča Mineral (Banja Vrućica) 2-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Seona 0-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Gradina (Srebrenik) 0-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Jedinstvo (Bihać) - 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h OFK Spartak (Banja Luka) OFK Spartak (Banja Luka) - OFK Spartak (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Sloboda (Novi Grad) 5-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Brdo (Hambarine) 22-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Podgrmeč (Sanski Most) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 10:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Metalleghe-BSI (Jajce) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 11:00 h Gornje Dubrave Gornje Dubrave - Gornje Dubrave Memići 0-0draw.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 11:00 h Mladost (Gornja Tuzla) Mladost (Gornja Tuzla) - Mladost (Gornja Tuzla) Radnik (Lipnica) 4-3thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Slaven (Živinice) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Podrinje (Janja) Podrinje (Janja) - Podrinje (Janja) Radnik (Bijeljina) 0-4thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Krajina (Cazin) Krajina (Cazin) - Krajina (Cazin) Podgrmeč (Sanski Most) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Omarska 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Gradina (Srebrenik) 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Radnički (Lukavac) Radnički (Lukavac) - Radnički (Lukavac) Tuzla City (Simin Han) 0-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Seona 5-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Lokomotiva (Brčko) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Omarska Omarska - Omarska Jedinstvo (Bihać) - 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Borac (Kozarska Dubica) Borac (Kozarska Dubica) - Borac (Kozarska Dubica) Sloboda (Novi Grad) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Alfa Modriča Alfa Modriča - Alfa Modriča Mineral (Banja Vrućica) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Jedinstvo (Brčko) 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Orašje 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Metalleghe-BSI (Jajce) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 12:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Brdo (Hambarine) 4-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Vražići 92 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mladost (Dobrovci) Mladost (Dobrovci) - Mladost (Dobrovci) Bukovik (G. Srebrenik) 0-0draw.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Napredak (Matići) Napredak (Matići) - Napredak (Matići) Bok 3-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Partizan (Donja Trnova) Partizan (Donja Trnova) - Partizan (Donja Trnova) Lokomotiva (Brčko) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Čelić 5-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Posušje Posušje - Posušje Orašje 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Izbor (Broduša-Brčko) Izbor (Broduša-Brčko) - Izbor (Broduša-Brčko) Željezničar (Jelovče Selo) - 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Vis Simm Bau (Kosava) Vis Simm Bau (Kosava) - Vis Simm Bau (Kosava) Goražde 1-2thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Posavina 108 (Bos Bijela) Posavina 108 (Bos  Bijela) - Posavina 108 (Bos  Bijela) Ravne (Zovik) ne odigranothumbs_down.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h OFK Brčko OFK Brčko - OFK Brčko Hašk Napredak Ulović Prekidthumbs_up.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mladost (Vidovice) Mladost (Vidovice) - Mladost (Vidovice) Tramošnica 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Omladinac (Potočari) Omladinac (Potočari) - Omladinac (Potočari) Tabanci 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Podrinje (Tršić) Podrinje (Tršić) - Podrinje (Tršić) Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Kladari Gornji Kladari Gornji - Kladari Gornji Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Crkvina Crkvina - Crkvina Crvena zvijezda (Gajevi) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Budućnost (Gornja Slatina) Budućnost (Gornja Slatina) - Budućnost (Gornja Slatina) Trebavac (Vranjak) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Bratstvo (Donja Dubica) Bratstvo (Donja Dubica) - Bratstvo (Donja Dubica) Zadrugar (Tarevci) 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Krušik (Gornje Vukovije) Krušik (Gornje Vukovije) - Krušik (Gornje Vukovije) Napredak (Tupkovići) 1-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Bosna (Mionica) Bosna (Mionica) - Bosna (Mionica) Dinamo (Donja Mahala) 7-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Gornji Rahić Gornji Rahić - Gornji Rahić Dizdaruša (Brčko) 3-2thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Janja 2009 (Janja) Janja 2009 (Janja) - Janja 2009 (Janja) Mladost (Bogutovo selo) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h 19 Srpanj (Oštra Luka) 19 Srpanj (Oštra Luka) - 19 Srpanj (Oštra Luka) Mladost (Domaljevac) 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) Frankopan (Špionica) 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Sloboda (Kerep) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Trebava (D. Zelinja) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Hajduk (Orašje) Hajduk (Orašje) - Hajduk (Orašje) Mladi Zadrugar (Donji Rahić) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Kostrč Kostrč - Kostrč Mladost (Sibovac) 4-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Pelagićevo Pelagićevo - Pelagićevo Posavina (Miloševac) 1-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Partizan (Koprivna) Partizan (Koprivna) - Partizan (Koprivna) Mladost (Tišina) 7-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Omladinac (Modriča) Omladinac (Modriča) - Omladinac (Modriča) Sloga 73 (Ždreban) 2-4thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Sloga (Bikodže) Sloga (Bikodže) - Sloga (Bikodže) Špionica 1953 (Špionica) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Grivice Grivice - Grivice Vrana (Banovići selo) 3-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Rudar (Stanari) Rudar (Stanari) - Rudar (Stanari) Zborište 5-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) - Ozrenski Sokolovi (Boljanić) Zadrugar (Sijekovac) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Polet (Podnovlje) 6-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Liješće Liješće - Liješće OFK Pridjel (Donji Pridjel) 2-1thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h BSK Bušletić (Bušletić) BSK Bušletić (Bušletić) - BSK Bušletić (Bušletić) Borac (Osinja) 1-1draw.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Borac (Kotorsko) Borac (Kotorsko) - Borac (Kotorsko) Sloga (Kolibe Gornje) 1-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Svatovac (Poljice) Svatovac (Poljice) - Svatovac (Poljice) Mladost (Malešići) 1-1draw.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Mladost (G. Živinice) 3-3draw.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci) Mladost 78 (Vukovije) 4-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Koraj Koraj - Koraj Mionica 85 (Mionica) - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Doboj Istok (Klokotinca) Doboj Istok (Klokotinca) - Doboj Istok (Klokotinca) Polet (Palanka) 2-1thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Jedinstvo (Lukavica) Jedinstvo (Lukavica) - Jedinstvo (Lukavica) Trešnjevka (Maoča) 3-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Dragovoljac (Novo Selo) Dragovoljac (Novo Selo) - Dragovoljac (Novo Selo) Mladost (D. Svilaj) 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Napredak (Omerbegovača) Napredak (Omerbegovača) - Napredak (Omerbegovača) Voćar (Šatorovići) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h 12 Decembar (Rajska) 12 Decembar (Rajska) - 12 Decembar (Rajska) Graničar (Brezovo Polje) - 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Biberovo Polje Biberovo Polje - Biberovo Polje Ograđenovac 2-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Priluk Priluk - Priluk Gradina (Srebrenik) 0-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Prokosovići Prokosovići - Prokosovići Orahovica 74 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Radnik (Hadžići) Radnik (Hadžići) - Radnik (Hadžići) Zvijezda (Gradačac) 2-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Srnica (Treštenica) Srnica (Treštenica) - Srnica (Treštenica) Budućnost (Donja Lukavica) 1-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Mladost (Suha) 5-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Rudar (Bukinje) Rudar (Bukinje) - Rudar (Bukinje) Partizan (Kiseljak) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h BSK Bokavići BSK Bokavići - BSK Bokavići 25 maj (Uroža) 5-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Mladost (Puračić) Mladost (Puračić) - Mladost (Puračić) Željezničar (Dobošnica) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) Stjepan Polje 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h DSK (Devetak) DSK (Devetak) - DSK (Devetak) Pribava 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Podrinje (Mosorovac) Podrinje (Mosorovac) - Podrinje (Mosorovac) Rudar (Zagorje) 0-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Čelinac 1-2thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Dubrave (Dubrave) Dubrave (Dubrave) - Dubrave (Dubrave) Mladost (Donja Slatina) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Omarska Omarska - Omarska Sloboda (Mrkonjić Grad) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Polet 1926 (Brod) Polet 1926 (Brod) - Polet 1926 (Brod) Sloga (Trn) - 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Krajina (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) - Krajina (Banja Luka) FSA (Prijedor) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Plamen (Donje Vodičevo) Plamen (Donje Vodičevo) - Plamen (Donje Vodičevo) BSK (Banja Luka) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Sloga Nektar (Potkozarje) Sloga Nektar (Potkozarje) - Sloga Nektar (Potkozarje) Bratstvo (Kozarac) 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Lijevče (Nova Topola) Lijevče (Nova Topola) - Lijevče (Nova Topola) Sloga (Rakelići - Saničani) 4-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Crni vrh (Jaružani) Crni vrh (Jaružani) - Crni vrh (Jaružani) Gorica (Šipovo) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Svodna (Svodna) Svodna (Svodna) - Svodna (Svodna) Naprijed (Banja Luka) 3-0thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Hajduk (Kožuhe) Hajduk (Kožuhe) - Hajduk (Kožuhe) Rudanka 2-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Zvijezda (Kakmuž) Zvijezda (Kakmuž) - Zvijezda (Kakmuž) Ukrina (Čečava) 2-3thumbs_down.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Vučijak (Majevac) Vučijak (Majevac) - Vučijak (Majevac) Hajduk (Batkuša) 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Sloga (Jakeš) Sloga (Jakeš) - Sloga (Jakeš) Skugrić 3-3draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 14:30 h Crvena zvijezda (Obudovac) Crvena zvijezda (Obudovac) - Crvena zvijezda (Obudovac) Naša Krila (Kostajnica) 2-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Majevica (Lopare) Majevica (Lopare) - Majevica (Lopare) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) 2-0thumbs_up.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Mionica 85 (Mionica) Mionica 85 (Mionica) - Mionica 85 (Mionica) 12 Decembar (Rajska) - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Izbor (Broduša-Brčko) Izbor (Broduša-Brčko) - Izbor (Broduša-Brčko) Koraj - 
6 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Polet (Čović Polje) Polet (Čović Polje) - Polet (Čović Polje) Čelik (Grbavica) 4-3thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Sava 04 (Brezovo Polje) Sava 04 (Brezovo Polje) - Sava 04 (Brezovo Polje) Sloboda (Mrtvica) 2-5thumbs_down.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Biberovo Polje - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Borac (Ražljevo) Borac (Ražljevo) - Borac (Ražljevo) Grčica (Brčko) - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Budućnost Red Star (Vučilovac) Budućnost Red Star (Vučilovac) - Budućnost Red Star (Vučilovac) Jugović (Gredice 1) 0-2thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Mladost (Trnjaci) Mladost (Trnjaci) - Mladost (Trnjaci) Krbeti 9-1thumbs_up.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Milići Milići - Milići Mladost (Gacko) 4-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Mladost (Lončari) Mladost (Lončari) - Mladost (Lončari) Zadrugar (Bukvik) - 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Glasinac 2011 (Sokolac) Glasinac 2011 (Sokolac) - Glasinac 2011 (Sokolac) Romanija (Pale) 2-2draw.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Međiđa - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Međiđa Međiđa - Međiđa Trebava (D. Zelinja) - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Mladost (Sandići) Mladost (Sandići) - Mladost (Sandići) Jedinstvo (Koretaši) 1-0thumbs_up.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Strijelac (Tutnjevac) Strijelac (Tutnjevac) - Strijelac (Tutnjevac) OFK Brezik 1-1draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Mladost (Rogatica) Mladost (Rogatica) - Mladost (Rogatica) Guber (Srebrenica) - 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Stakorina (Čajniče) Stakorina (Čajniče) - Stakorina (Čajniče) Drina HE (Višgrad) 2-2draw.png 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Vlasenica Vlasenica - Vlasenica Proleter (Dvorovi) - 
11 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Velež (Nevesinje) 1-1draw.png 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Vida (Gradačac) Vida (Gradačac) - Vida (Gradačac) Mionica 85 (Mionica) - 
10 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Gredice Gredice - Gredice Slijepčevići 3-3draw.png 
9 Nedjelja, 18.10.2020 15:00 h Željezničar (Jelovče Selo)