Pon16122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Sjever)
Match Schedule: 12 Decembar (Rajska) | Druga kantonalna TK (Sjever)

Druga kantonalna TK (Sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 24.08.2019 17:00 h Koraj - 12 Decembar (Rajska)3 - 0 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h 12 Decembar (Rajska) - Željezničar (Jelovče Selo)2 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Sloboda (Kerep) - 12 Decembar (Rajska)3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h 12 Decembar (Rajska) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci)3 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Graničar (Brezovo Polje) - 12 Decembar (Rajska)2 - 2 Neriješeno
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Biberovo Polje - 12 Decembar (Rajska)4 - 3 Poraz
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h 12 Decembar (Rajska) - Trebava (D. Zelinja)0 - 1 Poraz
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Međiđa - 12 Decembar (Rajska)2 - 0 Poraz
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h 12 Decembar (Rajska) - Vida (Gradačac)4 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Sloboda (Mujkići) - 12 Decembar (Rajska)3 - 2 Poraz
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h 12 Decembar (Rajska) - Napredak (Omerbegovača)4 - 2 Pobjeda
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Izbor (Broduša-Brčko) - 12 Decembar (Rajska)3 - 2 Poraz
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h 12 Decembar (Rajska) - Voćar (Šatorovići)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Koraj_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Željezničar (Jelovče Selo) - 12 Decembar (Rajska)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Sloboda (Kerep)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - 12 Decembar (Rajska)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Graničar (Brezovo Polje)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Biberovo Polje_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Trebava (D. Zelinja) - 12 Decembar (Rajska)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Međiđa_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Vida (Gradačac) - 12 Decembar (Rajska)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Sloboda (Mujkići)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Napredak (Omerbegovača) - 12 Decembar (Rajska)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h 12 Decembar (Rajska) - Izbor (Broduša-Brčko)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Voćar (Šatorovići) - 12 Decembar (Rajska)_ - _