Pon19082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Sjever)
Match Schedule: Biberovo Polje | Druga kantonalna TK (Sjever)

Druga kantonalna TK (Sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 26.08.2018 17:00 h Vida (Gradačac) - Biberovo Polje2 - 1 Poraz
2 2. Kolo 02.09.2018 16:30 h Biberovo Polje - Trebava (D. Zelinja)3 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 09.09.2018 16:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Biberovo Polje3 - 0 Poraz
4 4. Kolo 16.09.2018 16:00 h Biberovo Polje - Jedinstvo 1952 (Vučkovci)2 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 23.09.2018 15:30 h Graničar (Brezovo Polje) - Biberovo Polje2 - 2 Neriješeno
6 6. Kolo 30.09.2018 15:30 h Biberovo Polje - 12 Decembar (Rajska)3 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 06.10.2018 15:30 h Ograđenovac - Biberovo Polje2 - 1 Poraz
8 8. Kolo 14.10.2018 15:00 h Biberovo Polje - Željezničar (Jelovče Selo)5 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 21.10.2018 14:30 h Izbor (Broduša-Brčko) - Biberovo Polje1 - 4 Pobjeda
10 10. Kolo 28.10.2018 13:30 h Biberovo Polje - Voćar (Šatorovići)5 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 04.11.2018 13:30 h Međiđa - Biberovo Polje1 - 0 Poraz
12 12. Kolo 11.11.2018 13:30 h Biberovo Polje - Koraj3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 18.11.2018 13:30 h Sloboda (Kerep) - Biberovo Polje3 - 0 Poraz
14 14. Kolo 17.03.2019 15:00 h Biberovo Polje - Vida (Gradačac)2 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 24.03.2019 15:30 h Trebava (D. Zelinja) - Biberovo Polje1 - 0 Poraz
16 16. Kolo 31.03.2019 15:30 h Biberovo Polje - Omladinac 68 (Mionica)1 - 1 Neriješeno
17 17. Kolo 07.04.2019 16:00 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Biberovo Polje3 - 1 Poraz
18 18. Kolo 14.04.2019 16:00 h Biberovo Polje - Graničar (Brezovo Polje)5 - 1 Pobjeda
19 19. Kolo 21.04.2019 16:30 h 12 Decembar (Rajska) - Biberovo Polje3 - 1 Poraz
20 20. Kolo 28.04.2019 17:00 h Biberovo Polje - Ograđenovac6 - 1 Pobjeda
21 21. Kolo 05.05.2019 17:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - Biberovo Polje1 - 5 Pobjeda
22 22. Kolo 12.05.2019 17:00 h Biberovo Polje - Izbor (Broduša-Brčko)2 - 2 Neriješeno
23 23. Kolo 19.05.2019 17:30 h Voćar (Šatorovići) - Biberovo Polje0 - 2 Pobjeda
24 24. Kolo 26.05.2019 17:30 h Biberovo Polje - Međiđa4 - 1 Pobjeda
25 25. Kolo 02.06.2019 17:30 h Koraj - Biberovo Polje2 - 1 Poraz
26 26. Kolo 09.06.2019 18:00 h Biberovo Polje - Sloboda (Kerep)3 - 0 Pobjeda