Pon19082019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Sjever)
Match Schedule: Željezničar (Jelovče Selo) | Druga kantonalna TK (Sjever)

Druga kantonalna TK (Sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 26.08.2018 17:00 h Ograđenovac - Željezničar (Jelovče Selo)1 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 02.09.2018 16:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Izbor (Broduša-Brčko)4 - 2 Pobjeda
3 3. Kolo 09.09.2018 16:30 h Međiđa - Željezničar (Jelovče Selo)4 - 1 Poraz
4 4. Kolo 16.09.2018 16:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - Sloboda (Kerep)2 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 23.09.2018 15:30 h Trebava (D. Zelinja) - Željezničar (Jelovče Selo)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 30.09.2018 15:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Jedinstvo 1952 (Vučkovci)2 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 06.10.2018 15:30 h 12 Decembar (Rajska) - Željezničar (Jelovče Selo)2 - 0 Poraz
8 8. Kolo 14.10.2018 15:00 h Biberovo Polje - Željezničar (Jelovče Selo)5 - 0 Poraz
9 9. Kolo 21.10.2018 14:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Voćar (Šatorovići)4 - 1 Pobjeda
10 10. Kolo 28.10.2018 10:30 h Koraj - Željezničar (Jelovče Selo)2 - 4 Pobjeda
11 11. Kolo 04.11.2018 13:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Vida (Gradačac)3 - 2 Pobjeda
12 12. Kolo 11.11.2018 13:30 h Omladinac 68 (Mionica) - Željezničar (Jelovče Selo)0 - 0 Neriješeno
13 13. Kolo 18.11.2018 13:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Graničar (Brezovo Polje)5 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 17.03.2019 15:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - Ograđenovac2 - 1 Pobjeda
15 15. Kolo 15.05.2019 17:00 h Izbor (Broduša-Brčko) - Željezničar (Jelovče Selo)6 - 2 Poraz
16 16. Kolo 31.03.2019 15:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Međiđa2 - 0 Pobjeda
17 17. Kolo 07.04.2019 16:00 h Sloboda (Kerep) - Željezničar (Jelovče Selo)4 - 1 Poraz
18 18. Kolo 14.04.2019 16:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - Trebava (D. Zelinja)1 - 1 Neriješeno
19 19. Kolo 21.04.2019 16:30 h Jedinstvo 1952 (Vučkovci) - Željezničar (Jelovče Selo)3 - 1 Poraz
20 20. Kolo 28.04.2019 17:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - 12 Decembar (Rajska)3 - 1 Pobjeda
21 21. Kolo 05.05.2019 17:00 h Željezničar (Jelovče Selo) - Biberovo Polje1 - 5 Poraz
22 22. Kolo 12.05.2019 17:00 h Voćar (Šatorovići) - Željezničar (Jelovče Selo)4 - 3 Poraz
23 23. Kolo 19.05.2019 17:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Koraj3 - 4 Poraz
24 24. Kolo 26.05.2019 17:30 h Vida (Gradačac) - Željezničar (Jelovče Selo)1 - 0 Poraz
25 25. Kolo 02.06.2019 17:30 h Željezničar (Jelovče Selo) - Omladinac 68 (Mionica)2 - 3 Poraz
26 26. Kolo 09.06.2019 18:00 h Graničar (Brezovo Polje) - Željezničar (Jelovče Selo)2 - 4 Pobjeda