Pon28092020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Sjever)

Kalendar - Kalendar

222 Utakmice

3 Srijeda, 23.09.2020 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Tuzla City (Simin Han) 2-3thumbs_down.png 
3 Srijeda, 23.09.2020 16:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Tuzla City (Simin Han) 2-3thumbs_down.png 
5 Subota, 26.09.2020 12:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Omarska 4-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Goražde Goražde - Goražde Radnik (Hadžići) 1-3thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Orašje Orašje - Orašje Čapljina 3-0thumbs_up.png 
5 Subota, 26.09.2020 15:30 h Mladost (Solina) Mladost (Solina) - Mladost (Solina) Krušik (Gornje Vukovije) 6-2thumbs_up.png 
5 Subota, 26.09.2020 15:30 h Vrana (Banovići selo) Vrana (Banovići selo) - Vrana (Banovići selo) Napredak (Tupkovići) 2-1thumbs_up.png 
6 Subota, 26.09.2020 15:30 h Mramor (Babice) Mramor (Babice) - Mramor (Babice) Čelić 2-0thumbs_up.png 
4 Subota, 26.09.2020 15:30 h Metalac (Živinice) Metalac (Živinice) - Metalac (Živinice) Jablanica (Barice) 2-1thumbs_up.png 
4 Subota, 26.09.2020 15:30 h Konjuh (Kladanj) Konjuh (Kladanj) - Konjuh (Kladanj) Borac (Kovači) 4-0thumbs_up.png 
4 Subota, 26.09.2020 15:30 h Toplice (Gornja Lukavica) Toplice (Gornja Lukavica) - Toplice (Gornja Lukavica) Omladinac RMU (Đurđevik) 1-1draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Zvijezda (Gradačac) Zvijezda (Gradačac) - Zvijezda (Gradačac) Travnik 3-2thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Slaven (Živinice) 2-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Tošk (Tešanj) 1-2thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Rudar (Kakanj) 1-0thumbs_up.png 
5 Subota, 26.09.2020 15:30 h Sloga (Prud) Sloga (Prud) - Sloga (Prud) Hajduk (Orašje) 3-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Odžak 102 8-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Bosna (Kalesija) Bosna (Kalesija) - Bosna (Kalesija) Gornji Rahić 1-1draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Mladost (Malešići) Mladost (Malešići) - Mladost (Malešići) Prokosovići 3-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 15:30 h Lokomotiva (Miričina) Lokomotiva (Miričina) - Lokomotiva (Miričina) Mramor 7-3thumbs_up.png 
3 Subota, 26.09.2020 15:30 h Dinamo 75 (Prijedor) Dinamo 75 (Prijedor) - Dinamo 75 (Prijedor) Mladost (Vidovice) 3-1thumbs_up.png 
6 Subota, 26.09.2020 15:30 h Sloga (Tojšići) Sloga (Tojšići) - Sloga (Tojšići) Jedinstvo 1952 (Vučkovci) 5-1thumbs_up.png 
3 Subota, 26.09.2020 15:30 h Memići Memići - Memići Sapna 4-1thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Mladost (Gacko) Mladost (Gacko) - Mladost (Gacko) Jedinstvo (Brodac) 1-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Bratstvo (Bratunac) Bratstvo (Bratunac) - Bratstvo (Bratunac) Drina HE (Višgrad) 2-1thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Guber (Srebrenica) Guber (Srebrenica) - Guber (Srebrenica) Vlasenica 0-1thumbs_down.png 
9 Subota, 26.09.2020 16:00 h Olimpik (Sarajevo) Olimpik (Sarajevo) - Olimpik (Sarajevo) Borac (Banja Luka) 1-4thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Čelopek Čelopek - Čelopek Sloga - 2 (Gornje Crnjelovo) 0-4thumbs_down.png 
6 Subota, 26.09.2020 16:00 h OFK Pridjel (Donji Pridjel) OFK Pridjel (Donji Pridjel) - OFK Pridjel (Donji Pridjel) Mineral (Banja Vrućica) 0-0draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Slavija (Istočno Sarajevo) Slavija (Istočno Sarajevo) - Slavija (Istočno Sarajevo) Podrinje (Janja) 2-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) Ljubić (Prnjavor) 1-3thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Rudar (Prijedor) Rudar (Prijedor) - Rudar (Prijedor) Borac (Kozarska Dubica) 2-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Sutjeska (Foča) Sutjeska (Foča) - Sutjeska (Foča) Drina (Zvornik) 1-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Alfa Modriča 1-2thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Sloga (Doboj) Sloga (Doboj) - Sloga (Doboj) Jedinstvo (Brčko) 2-2draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Željezničar Sport Team (Banja Luka) Željezničar Sport Team (Banja Luka) - Željezničar Sport Team (Banja Luka) Tekstilac (Derventa) 0-0draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Leotar (Trebinje) 0-0draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Proleter (Teslić) Proleter (Teslić) - Proleter (Teslić) Omarska 0-1thumbs_down.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Borac (Šamac) Borac (Šamac) - Borac (Šamac) Polet 1926 (Brod) 4-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Žeravica) Jedinstvo (Žeravica) - Jedinstvo (Žeravica) Sloboda (Mrkonjić Grad) 2-1thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Sloga (Srbac) Sloga (Srbac) - Sloga (Srbac) Progres (Kneževo) 3-1thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Sloga (Trn) Sloga (Trn) - Sloga (Trn) Brdo (Hambarine) 1-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Mladost (Kotor Varoš) Mladost (Kotor Varoš) - Mladost (Kotor Varoš) Lijevče (Nova Topola) 1-1draw.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h Bratstvo (Kozarac) Bratstvo (Kozarac) - Bratstvo (Kozarac) Plamen (Donje Vodičevo) 1-0thumbs_up.png 
8 Subota, 26.09.2020 16:00 h FSA (Prijedor) FSA (Prijedor) - FSA (Prijedor) Crni vrh (Jaružani) 3-1thumbs_up.png 
9 Subota, 26.09.2020 18:00 h Velež (Mostar) Velež (Mostar) - Velež (Mostar) Radnik (Bijeljina) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Sloga (Doboj) 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Orašje Orašje - Orašje Zvijezda (Gradačac) 0-1thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Alfa Modriča 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Gornji Rahić 6-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Podgrmeč (Sanski Most) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) OFK Spartak (Banja Luka) 4-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Borac (Kozarska Dubica) 5-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Krajina (Cazin) 0-10thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Metalleghe-BSI (Jajce) Metalleghe-BSI (Jajce) - Metalleghe-BSI (Jajce) Rudar (Prijedor) 0-1thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Sloboda (Novi Grad) Sloboda (Novi Grad) - Sloboda (Novi Grad) Željezničar Sport Team (Banja Luka) 0-7thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Podrinje (Janja) 6-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Radnički (Lukavac) 4-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Seona 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Bosna (Kalesija) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Sloga (Tojšići) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 10:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) Zvijezda 09 (Etno selo) - Zvijezda 09 (Etno selo) Tuzla City (Simin Han) 5-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Sava 04 (Brezovo Polje) Sava 04 (Brezovo Polje) - Sava 04 (Brezovo Polje) Sveti Jovan (Donji Brezik) 1-7thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Čelik (Grbavica) Čelik (Grbavica) - Čelik (Grbavica) Bobetino Brdo 0-1thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Sloboda (Mrtvica) Sloboda (Mrtvica) - Sloboda (Mrtvica) Krbeti 3-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Polet (Čović Polje) Polet (Čović Polje) - Polet (Čović Polje) Mladost (Trnjaci) 0-4thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Radnik (Lipnica) Radnik (Lipnica) - Radnik (Lipnica) Spreča (Donji Rainci) 1-2thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Bijeljevec (Miljanovci) Bijeljevec (Miljanovci) - Bijeljevec (Miljanovci) Pašci 78 (Pašci-Tuzla) 0-1thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 11:00 h Mladost (Gornja Tuzla) Mladost (Gornja Tuzla) - Mladost (Gornja Tuzla) Proleter (Slavinovići) 3-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Bratstvo (Gračanica) Bratstvo (Gračanica) - Bratstvo (Gračanica) Sloga (Doboj) 4-5thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Orašje Orašje - Orašje Zvijezda (Gradačac) 0-6thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Tekstilac (Derventa) Tekstilac (Derventa) - Tekstilac (Derventa) Alfa Modriča 0-0draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Mineral (Banja Vrućica) Mineral (Banja Vrućica) - Mineral (Banja Vrućica) Gornji Rahić 5-3thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Jedinstvo (Brčko) Jedinstvo (Brčko) - Jedinstvo (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) 3-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Drina (Zvornik) Drina (Zvornik) - Drina (Zvornik) Podrinje (Janja) 4-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Radnik (Bijeljina) Radnik (Bijeljina) - Radnik (Bijeljina) Tuzla City (Simin Han) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Budućnost (Banovići) Budućnost (Banovići) - Budućnost (Banovići) Radnički (Lukavac) 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Gradina (Srebrenik) Gradina (Srebrenik) - Gradina (Srebrenik) Seona 1-3thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Slaven (Živinice) Slaven (Živinice) - Slaven (Živinice) Bosna (Kalesija) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Sloga (Tojšići) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Jedinstvo (Bihać) Jedinstvo (Bihać) - Jedinstvo (Bihać) Podgrmeč (Sanski Most) - 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Kozara (Gradiška) Kozara (Gradiška) - Kozara (Gradiška) OFK Spartak (Banja Luka) 10-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Ljubić (Prnjavor) Ljubić (Prnjavor) - Ljubić (Prnjavor) Borac (Kozarska Dubica) 4-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 12:00 h Brdo (Hambarine) Brdo (Hambarine) - Brdo (Hambarine) Krajina (Cazin) 1-4thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Budućnost (Gornja Slatina) Budućnost (Gornja Slatina) - Budućnost (Gornja Slatina) Omladinac (Modriča) 4-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Bratstvo (Donja Dubica) Bratstvo (Donja Dubica) - Bratstvo (Donja Dubica) Mladost (Tišina) 4-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Pelagićevo Pelagićevo - Pelagićevo Crvena zvijezda (Gajevi) 5-3thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Partizan (Koprivna) Partizan (Koprivna) - Partizan (Koprivna) Crkvina 0-4thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Zadrugar (Tarevci) Zadrugar (Tarevci) - Zadrugar (Tarevci) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) 3-3draw.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Dobor (Modriča) Dobor (Modriča) - Dobor (Modriča) Trebavac (Vranjak) 5-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 15:00 h Kladari Gornji Kladari Gornji - Kladari Gornji Sloga 73 (Ždreban) 2-2draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h GOŠK (Gabela) GOŠK (Gabela) - GOŠK (Gabela) Posušje 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Rainci (Gornji Rainci) Rainci (Gornji Rainci) - Rainci (Gornji Rainci) Srnica (Treštenica) 5-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Ograđenovac Ograđenovac - Ograđenovac Koraj 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h OFK Tuzla OFK Tuzla - OFK Tuzla Rudar (Bukinje) 6-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Slatina (Bašigovci) Slatina (Bašigovci) - Slatina (Bašigovci) Omazići 1937 3-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Partizan (Kiseljak) Partizan (Kiseljak) - Partizan (Kiseljak) Budućnost (Donja Lukavica) 3-2thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (Suha) Mladost (Suha) - Mladost (Suha) Grivice 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Seona Seona - Seona Priluk 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h DSK (Devetak) DSK (Devetak) - DSK (Devetak) Podrinje (Mosorovac) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Bukovik (G. Srebrenik) Bukovik (G. Srebrenik) - Bukovik (G. Srebrenik) Rudar (Zagorje) 1-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Pribava Pribava - Pribava BSK Bokavići 1-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Stjepan Polje Stjepan Polje - Stjepan Polje Mladost (Dobrovci) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Polet (Hrvati, Lukavac) Polet (Hrvati, Lukavac) - Polet (Hrvati, Lukavac) Sloga (Bikodže) 5-3thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h 25 maj (Uroža) 25 maj (Uroža) - 25 maj (Uroža) Željezničar (Dobošnica) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Špionica 1953 (Špionica) Špionica 1953 (Špionica) - Špionica 1953 (Špionica) Mladost (Puračić) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Vis Simm Bau (Kosava) Vis Simm Bau (Kosava) - Vis Simm Bau (Kosava) Igman (Konjic) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Sloboda (Kerep) Sloboda (Kerep) - Sloboda (Kerep) 12 Decembar (Rajska) 5-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Graničar (Brezovo Polje) Graničar (Brezovo Polje) - Graničar (Brezovo Polje) Mionica 85 (Mionica) 7-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Međiđa Međiđa - Međiđa Izbor (Broduša-Brčko) 4-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Voćar (Šatorovići) Voćar (Šatorovići) - Voćar (Šatorovići) Vida (Gradačac) 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Napredak (Omerbegovača) Napredak (Omerbegovača) - Napredak (Omerbegovača) Biberovo Polje 2-3thumbs_down.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Trebava (D. Zelinja) Trebava (D. Zelinja) - Trebava (D. Zelinja) Željezničar (Jelovče Selo) 6-0thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Posavina (Brod) Posavina (Brod) - Posavina (Brod) Brka 1948 (Brka) 2-2draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Bok Bok - Bok Mladost (Sibovac) 3-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (D. Svilaj) Mladost (D. Svilaj) - Mladost (D. Svilaj) Mladi Zadrugar (Donji Rahić) 2-0thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (Domaljevac) Mladost (Domaljevac) - Mladost (Domaljevac) Kostrč 2-1thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Sloga (Tolisa) Sloga (Tolisa) - Sloga (Tolisa) Napredak (Matići) 1-1draw.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Vitanovići 78 (Vitanovići) Vitanovići 78 (Vitanovići) - Vitanovići 78 (Vitanovići) 19 Srpanj (Oštra Luka) 5-4thumbs_up.png 
5 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Frankopan (Špionica) Frankopan (Špionica) - Frankopan (Špionica) Dragovoljac (Novo Selo) 0-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Dizdaruša (Brčko) Dizdaruša (Brčko) - Dizdaruša (Brčko) Radnički (Lukavac) 2-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Orahovica 74 Orahovica 74 - Orahovica 74 Bosna (Mionica) 3-2thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Dinamo (Donja Mahala) Dinamo (Donja Mahala) - Dinamo (Donja Mahala) Svatovac (Poljice) 3-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Posavina 108 (Bos Bijela) Posavina 108 (Bos  Bijela) - Posavina 108 (Bos  Bijela) OFK Brčko 1-5thumbs_down.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Korpar (Grebnice) Korpar (Grebnice) - Korpar (Grebnice) Hašk Napredak Ulović 4-1thumbs_up.png 
3 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Ravne (Zovik) Ravne (Zovik) - Ravne (Zovik) Tramošnica 3-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Doboj Istok (Klokotinca) Doboj Istok (Klokotinca) - Doboj Istok (Klokotinca) Mladost 78 (Vukovije) 1-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (Kikači) Mladost (Kikači) - Mladost (Kikači) Jedinstvo (Lukavica) 3-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (V Brijesnica) Mladost (V  Brijesnica) - Mladost (V  Brijesnica) Vražići 92 3-2thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Mladost (G. Živinice) Mladost (G. Živinice) - Mladost (G. Živinice) Ingram (Duboki Potok) 0-0draw.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Rijeka (Šerići) Rijeka (Šerići) - Rijeka (Šerići) Trešnjevka (Maoča) 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 15:30 h Omladinac 68 (Mionica) Omladinac 68 (Mionica) - Omladinac 68 (Mionica) Polet (Palanka) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Ilićka 01 (Brčko) Ilićka 01 (Brčko) - Ilićka 01 (Brčko) Milići 2-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Proleter (Dvorovi) Proleter (Dvorovi) - Proleter (Dvorovi) Famos (Vojkovići) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Velež (Nevesinje) Velež (Nevesinje) - Velež (Nevesinje) Glasinac 2011 (Sokolac) 2-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Budućnost (Pilica) Budućnost (Pilica) - Budućnost (Pilica) Mladost (Rogatica) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Romanija (Pale) Romanija (Pale) - Romanija (Pale) Stakorina (Čajniče) 1-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Majevica (Lopare) Majevica (Lopare) - Majevica (Lopare) Mladost 2003 (Popovo Polje) 3-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h OFK Brezik OFK Brezik - OFK Brezik Borac (Ražljevo) 0-1thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) - Crvena zvijezda AP (Donji Žabar) Mladost (Sandići) 1-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Grčica (Brčko) Grčica (Brčko) - Grčica (Brčko) Jugović (Gredice 1) 2-5thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Obilić (Krepšić) Obilić (Krepšić) - Obilić (Krepšić) Gredice 1-2thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Koretaši) Jedinstvo (Koretaši) - Jedinstvo (Koretaši) Mladost (Lončari) 2-1thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Slijepčevići Slijepčevići - Slijepčevići Zadrugar (Bukvik) 2-0thumbs_up.png 
7 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Strijelac (Tutnjevac) Strijelac (Tutnjevac) - Strijelac (Tutnjevac) Budućnost Red Star (Vučilovac) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Lokomotiva (Brčko) Lokomotiva (Brčko) - Lokomotiva (Brčko) Jedinstvo (Roćević) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Mladost (Bogutovo selo) Mladost (Bogutovo selo) - Mladost (Bogutovo selo) Lokanj 4-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Šekovići Šekovići - Šekovići Omladinac (Potočari) 2-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Trnovica Trnovica - Trnovica Rudar 1925 (Ugljevik) 4-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Zadrugar (Donje Crnjelovo) Zadrugar (Donje Crnjelovo) - Zadrugar (Donje Crnjelovo) Podrinje (Tršić) 1-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Partizan (Donja Trnova) Partizan (Donja Trnova) - Partizan (Donja Trnova) Sloboda (Donji Zagoni) 0-1thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Tabanci Tabanci - Tabanci Janja 2009 (Janja) 4-0thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Borac (Osinja) Borac (Osinja) - Borac (Osinja) Zborište 3-2thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Zadrugar (Sijekovac) Zadrugar (Sijekovac) - Zadrugar (Sijekovac) Rudar (Stanari) 1-3thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Sloga (Kolibe Gornje) Sloga (Kolibe Gornje) - Sloga (Kolibe Gornje) BSK Bušletić (Bušletić) 1-2thumbs_down.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Borac (Kotorsko) Borac (Kotorsko) - Borac (Kotorsko) Liješće 2-1thumbs_up.png 
6 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Polet (Podnovlje) Polet (Podnovlje) - Polet (Podnovlje) Ozrenski Sokolovi (Boljanić) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Crvena zvijezda (Gajevi) Crvena zvijezda (Gajevi) - Crvena zvijezda (Gajevi) Kladari Gornji 0-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Posavina (Miloševac) Posavina (Miloševac) - Posavina (Miloševac) Zadrugar (Tarevci) 2-2draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Omladinac (Modriča) Omladinac (Modriča) - Omladinac (Modriča) Partizan (Koprivna) 2-2draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Sloga 73 (Ždreban) Sloga 73 (Ždreban) - Sloga 73 (Ždreban) Budućnost (Gornja Slatina) 0-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Trebavac (Vranjak) Trebavac (Vranjak) - Trebavac (Vranjak) Bratstvo (Donja Dubica) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) - Skugrić 1964 (Mišići - Potpolje) Dobor (Modriča) 6-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Mladost (Donja Slatina) Mladost (Donja Slatina) - Mladost (Donja Slatina) Laktaši (Laktaši) 0-2thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Čelinac Čelinac - Čelinac Dubrave (Dubrave) 0-0draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h BSK (Banja Luka) BSK (Banja Luka) - BSK (Banja Luka) Krajina (Banja Luka) 3-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Naprijed (Banja Luka) Naprijed (Banja Luka) - Naprijed (Banja Luka) Sloga (Rakelići - Saničani) 4-3thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Gorica (Šipovo) Gorica (Šipovo) - Gorica (Šipovo) Svodna (Svodna) 8-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Sloga Nektar (Potkozarje) Sloga Nektar (Potkozarje) - Sloga Nektar (Potkozarje) Lauš (Banja Luka) 1-1draw.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Ozren (Petrovo) Ozren (Petrovo) - Ozren (Petrovo) Vučijak (Majevac) 1-0thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Hajduk (Batkuša) Hajduk (Batkuša) - Hajduk (Batkuša) Naša Krila (Kostajnica) 1-3thumbs_down.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Rudanka Rudanka - Rudanka Željezničar (Doboj) 3-1thumbs_up.png 
8 Nedjelja, 27.09.2020 16:00 h Skugrić Skugrić - Skugrić