Sri21042021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Mladost (Solina) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Mladost (Solina) - Srnica (Treštenica)6 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Rudar (Bukinje) - Mladost (Solina)0 - 5 Pobjeda
3 3. Kolo 12.09.2020 16:00 h Mladost (Solina) - Grivice5 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 19.09.2020 15:30 h Omazići 1937 - Mladost (Solina)1 - 0 Poraz
5 5. Kolo 26.09.2020 15:30 h Mladost (Solina) - Krušik (Gornje Vukovije)6 - 2 Pobjeda
6 6. Kolo 03.10.2020 15:30 h Mladost (Solina) - Slatina (Bašigovci)3 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Mladost (Suha) - Mladost (Solina)1 - 0 Poraz
8 8. Kolo 17.10.2020 14:30 h Mladost (Solina) - OFK Tuzla7 - 3 Pobjeda
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Solina)1 - 3 Pobjeda
10 10. Kolo 31.10.2020 13:30 h Mladost (Solina) - Vrana (Banovići selo)7 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Solina)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Mladost (Solina) - Budućnost (Donja Lukavica)4 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Napredak (Tupkovići) - Mladost (Solina)3 - 2 Poraz
14 14. Kolo 14.03.2021 15:00 h Srnica (Treštenica) - Mladost (Solina)0 - 0 Neriješeno
15 15. Kolo 20.03.2021 15:00 h Mladost (Solina) - Rudar (Bukinje)4 - 5 Poraz
16 16. Kolo 28.03.2021 15:30 h Grivice - Mladost (Solina)2 - 2 Neriješeno
17 17. Kolo 03.04.2021 16:00 h Mladost (Solina) - Omazići 19373 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 11.04.2021 16:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Mladost (Solina)3 - 2 Poraz
19 19. Kolo 18.04.2021 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Solina)4 - 1 Poraz
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Mladost (Suha)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Mladost (Solina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Mladost (Solina)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Partizan (Kiseljak)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Solina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Napredak (Tupkovići)_ - _