Sri21042021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Rainci (Gornji Rainci) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Vrana (Banovići selo)5 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Partizan (Kiseljak) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Poraz
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Budućnost (Donja Lukavica)5 - 0 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Napredak (Tupkovići) - Rainci (Gornji Rainci)1 - 1 Neriješeno
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Srnica (Treštenica)5 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Rudar (Bukinje) - Rainci (Gornji Rainci)0 - 0 Neriješeno
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Grivice3 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 17.10.2020 14:30 h Omazići 1937 - Rainci (Gornji Rainci)1 - 0 Poraz
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Solina)1 - 3 Poraz
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Rainci (Gornji Rainci)4 - 2 Poraz
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Suha)2 - 1 Pobjeda
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h OFK Tuzla - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Krušik (Gornje Vukovije)2 - 1 Pobjeda
14 14. Kolo 13.03.2021 15:00 h Vrana (Banovići selo) - Rainci (Gornji Rainci)1 - 2 Pobjeda
15 15. Kolo 21.03.2021 15:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Partizan (Kiseljak)3 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo 28.03.2021 15:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 0 Poraz
17 17. Kolo 04.04.2021 16:00 h Rainci (Gornji Rainci) - Napredak (Tupkovići)3 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 11.04.2021 16:30 h Srnica (Treštenica) - Rainci (Gornji Rainci)4 - 3 Poraz
19 19. Kolo 18.04.2021 16:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Rudar (Bukinje)3 - 4 Poraz
20 20. Kolo   -- : -- h Grivice - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Omazići 1937_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Slatina (Bašigovci)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - OFK Tuzla_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _