Čet04032021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Mladost (Suha) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 29.08.2020 17:00 h Mladost (Suha) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Napredak (Tupkovići) - Mladost (Suha)3 - 1 Poraz
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Mladost (Suha) - Srnica (Treštenica)3 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Rudar (Bukinje) - Mladost (Suha)3 - 2 Poraz
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Mladost (Suha) - Grivice1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 03.10.2020 15:30 h Omazići 1937 - Mladost (Suha)3 - 1 Poraz
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Mladost (Suha) - Mladost (Solina)1 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Suha)5 - 0 Poraz
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Mladost (Suha) - Krušik (Gornje Vukovije)7 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Mladost (Suha) - OFK Tuzla4 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Rainci (Gornji Rainci) - Mladost (Suha)2 - 1 Poraz
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Mladost (Suha) - Vrana (Banovići selo)3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Suha)3 - 0 Poraz
14 14. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Suha)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Napredak (Tupkovići)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Mladost (Suha)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Rudar (Bukinje)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Grivice - Mladost (Suha)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Omazići 1937_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Mladost (Suha)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Slatina (Bašigovci)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Mladost (Suha)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Mladost (Suha)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Rainci (Gornji Rainci)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Mladost (Suha)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Partizan (Kiseljak)_ - _