Čet15042021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Rudar (Bukinje) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h Omazići 1937 - Rudar (Bukinje)3 - 2 Poraz
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Rudar (Bukinje) - Mladost (Solina)0 - 5 Poraz
3 3. Kolo 13.09.2020 16:00 h Slatina (Bašigovci) - Rudar (Bukinje)4 - 1 Poraz
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Rudar (Bukinje) - Mladost (Suha)3 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h OFK Tuzla - Rudar (Bukinje)6 - 0 Poraz
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Rudar (Bukinje) - Rainci (Gornji Rainci)0 - 0 Neriješeno
7 7. Kolo 10.10.2020 15:30 h Vrana (Banovići selo) - Rudar (Bukinje)5 - 0 Poraz
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Rudar (Bukinje) - Partizan (Kiseljak)1 - 1 Neriješeno
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Rudar (Bukinje)3 - 0 Poraz
10 10. Kolo 01.11.2020 13:30 h Rudar (Bukinje) - Napredak (Tupkovići)3 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Srnica (Treštenica) - Rudar (Bukinje)4 - 0 Poraz
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Rudar (Bukinje)3 - 0 Poraz
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Rudar (Bukinje) - Grivice2 - 3 Poraz
14 14. Kolo 14.03.2021 15:00 h Rudar (Bukinje) - Omazići 19372 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 20.03.2021 15:00 h Mladost (Solina) - Rudar (Bukinje)4 - 5 Pobjeda
16 16. Kolo 28.03.2021 15:30 h Rudar (Bukinje) - Slatina (Bašigovci)0 - 0 Neriješeno
17 17. Kolo 04.04.2021 16:00 h Mladost (Suha) - Rudar (Bukinje)2 - 1 Poraz
18 18. Kolo 11.04.2021 16:30 h Rudar (Bukinje) - OFK Tuzla2 - 1 Pobjeda
19 19. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Rudar (Bukinje)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Vrana (Banovići selo)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Rudar (Bukinje)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Napredak (Tupkovići) - Rudar (Bukinje)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Srnica (Treštenica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Grivice - Rudar (Bukinje)_ - _