Sri03032021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Partizan (Kiseljak) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 30.08.2020 17:00 h OFK Tuzla - Partizan (Kiseljak)4 - 1 Poraz
2 2. Kolo 06.09.2020 16:30 h Partizan (Kiseljak) - Rainci (Gornji Rainci)2 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 12.09.2020 16:00 h Vrana (Banovići selo) - Partizan (Kiseljak)4 - 3 Poraz
4 4. Kolo 20.09.2020 15:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Partizan (Kiseljak)2 - 1 Poraz
5 5. Kolo 27.09.2020 15:30 h Partizan (Kiseljak) - Budućnost (Donja Lukavica)3 - 2 Pobjeda
6 6. Kolo 04.10.2020 15:30 h Napredak (Tupkovići) - Partizan (Kiseljak)1 - 0 Poraz
7 7. Kolo 11.10.2020 15:30 h Partizan (Kiseljak) - Srnica (Treštenica)3 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 18.10.2020 14:30 h Rudar (Bukinje) - Partizan (Kiseljak)1 - 1 Neriješeno
9 9. Kolo 25.10.2020 14:00 h Partizan (Kiseljak) - Grivice2 - 2 Neriješeno
10 10. Kolo 31.10.2020 13:30 h Omazići 1937 - Partizan (Kiseljak)5 - 3 Poraz
11 11. Kolo 08.11.2020 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Solina)2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 14.11.2020 13:30 h Slatina (Bašigovci) - Partizan (Kiseljak)6 - 3 Poraz
13 13. Kolo 22.11.2020 13:30 h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Suha)3 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - OFK Tuzla_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Partizan (Kiseljak)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Vrana (Banovići selo)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Partizan (Kiseljak)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Napredak (Tupkovići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Partizan (Kiseljak)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Rudar (Bukinje)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Grivice - Partizan (Kiseljak)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Omazići 1937_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Partizan (Kiseljak)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Slatina (Bašigovci)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Suha) - Partizan (Kiseljak)_ - _