Pet13122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Vrana (Banovići selo) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 24.08.2019 17:00 h Vrana (Banovići selo) - Partizan (Kiseljak)4 - 2 Pobjeda
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Vrana (Banovići selo)3 - 2 Poraz
3 3. Kolo 07.09.2019 16:30 h Vrana (Banovići selo) - OFK Tuzla4 - 0 Pobjeda
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Vrana (Banovići selo)1 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 21.09.2019 15:30 h Vrana (Banovići selo) - Mladost 78 (Vukovije)3 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 28.09.2019 15:30 h Mladost (Solina) - Vrana (Banovići selo)3 - 1 Poraz
7 7. Kolo 05.10.2019 15:30 h Vrana (Banovići selo) - Grivice4 - 3 Pobjeda
8 8. Kolo 13.10.2019 15:00 h Budućnost (Donja Lukavica) - Vrana (Banovići selo)3 - 2 Poraz
9 9. Kolo 19.10.2019 14:30 h Vrana (Banovići selo) - Rainci (Gornji Rainci)4 - 3 Pobjeda
10 10. Kolo 26.10.2019 14:30 h Vrana (Banovići selo) - Srnica (Treštenica)8 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) - Vrana (Banovići selo)1 - 3 Pobjeda
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Vrana (Banovići selo) - Rudar (Bukinje)4 - 1 Pobjeda
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Napredak (Tupkovići) - Vrana (Banovići selo)2 - 1 Poraz
14 14. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Vrana (Banovići selo)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Slatina (Bašigovci)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Vrana (Banovići selo)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Vrana (Banovići selo)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Mladost (Solina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Grivice - Vrana (Banovići selo)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Vrana (Banovići selo)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Vrana (Banovići selo)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Proleter (Slavinovići)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Vrana (Banovići selo)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Napredak (Tupkovići)_ - _