Čet12122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Proleter (Slavinovići) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 25.08.2019 17:00 h Proleter (Slavinovići) - Rudar (Bukinje)1 - 8 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Napredak (Tupkovići) - Proleter (Slavinovići)5 - 2 Poraz
3 3. Kolo 08.09.2019 16:30 h Proleter (Slavinovići) - Partizan (Kiseljak)4 - 3 Pobjeda
4 4. Kolo 15.09.2019 16:30 h Slatina (Bašigovci) - Proleter (Slavinovići)7 - 0 Poraz
5 5. Kolo 22.09.2019 15:30 h Proleter (Slavinovići) - OFK Tuzla0 - 3 Poraz
6 6. Kolo 29.09.2019 15:30 h Krušik (Gornje Vukovije) - Proleter (Slavinovići)7 - 0 Poraz
7 7. Kolo 06.10.2019 15:30 h Proleter (Slavinovići) - Mladost 78 (Vukovije)0 - 2 Poraz
8 8. Kolo 12.10.2019 15:00 h Mladost (Solina) - Proleter (Slavinovići)3 - 2 Poraz
9 9. Kolo 20.10.2019 14:30 h Proleter (Slavinovići) - Grivice3 - 4 Poraz
10 10. Kolo 27.10.2019 13:30 h Budućnost (Donja Lukavica) - Proleter (Slavinovići)6 - 1 Poraz
11 11. Kolo 03.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) - Vrana (Banovići selo)1 - 3 Poraz
12 12. Kolo 10.11.2019 13:30 h Srnica (Treštenica) - Proleter (Slavinovići)10 - 2 Poraz
13 13. Kolo 17.11.2019 13:30 h Proleter (Slavinovići) - Rainci (Gornji Rainci)1 - 3 Poraz
14 14. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Proleter (Slavinovići)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Napredak (Tupkovići)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Proleter (Slavinovići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Slatina (Bašigovci)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Proleter (Slavinovići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Krušik (Gornje Vukovije)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost 78 (Vukovije) - Proleter (Slavinovići)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Mladost (Solina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Grivice - Proleter (Slavinovići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Proleter (Slavinovići)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Srnica (Treštenica)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Rainci (Gornji Rainci) - Proleter (Slavinovići)_ - _