Pet20092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije Druga kantonalna TK (Jug)
Match Schedule: Mladost (Solina) | Druga kantonalna TK (Jug)

Druga kantonalna TK (Jug)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 24.08.2019 17:00 h Mladost (Solina) - Krušik (Gornje Vukovije)2 - 3 Poraz
2 2. Kolo 01.09.2019 16:30 h Mladost 78 (Vukovije) - Mladost (Solina)3 - 0 Poraz
3 3. Kolo 07.09.2019 16:30 h Mladost (Solina) - Gornji Rainci3 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 14.09.2019 16:30 h Mladost (Solina) - Grivice3 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo   -- : -- h Budućnost (Donja Lukavica) - Mladost (Solina)_ - _
6 6. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Vrana (Banovići selo)_ - _
7 7. Kolo   -- : -- h Srnica (Treštenica) - Mladost (Solina)_ - _
8 8. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Proleter (Slavinovići)_ - _
9 9. Kolo   -- : -- h Rudar (Bukinje) - Mladost (Solina)_ - _
10 10. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Napredak (Tupkovići)_ - _
11 11. Kolo   -- : -- h Partizan (Kiseljak) - Mladost (Solina)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Slatina (Bašigovci)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h OFK Tuzla - Mladost (Solina)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Krušik (Gornje Vukovije) - Mladost (Solina)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Mladost 78 (Vukovije)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Gornji Rainci - Mladost (Solina)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Grivice - Mladost (Solina)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Budućnost (Donja Lukavica)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Vrana (Banovići selo) - Mladost (Solina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Srnica (Treštenica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Proleter (Slavinovići) - Mladost (Solina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Rudar (Bukinje)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Napredak (Tupkovići) - Mladost (Solina)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - Partizan (Kiseljak)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Slatina (Bašigovci) - Mladost (Solina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Solina) - OFK Tuzla_ - _