Pet06122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije 2 liga Federacije (SJEVER)
Match Schedule: Lokomotiva (Miričina) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 17:30 h Bosna (Mionica) - Lokomotiva (Miričina)2 - 1 Poraz
2 2. Kolo 24.08.2019 17:00 h Lokomotiva (Miričina) - Seona1 - 2 Poraz
3 3. Kolo 01.09.2019 16:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Lokomotiva (Miričina)2 - 2 Neriješeno
4 4. Kolo 07.09.2019 16:30 h Lokomotiva (Miričina) - Sloga (Tojšići)1 - 0 Pobjeda
5 5. Kolo 14.09.2019 16:30 h Mladost (Malešići) - Lokomotiva (Miričina)6 - 1 Poraz
6 6. Kolo 21.09.2019 15:30 h Lokomotiva (Miričina) - Gradina (Srebrenik)2 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 29.09.2019 15:30 h Čelić - Lokomotiva (Miričina)1 - 5 Pobjeda
8 8. Kolo 05.10.2019 15:30 h Lokomotiva (Miričina) - Svatovac (Poljice)0 - 0 Neriješeno
9 9. Kolo 13.10.2019 15:00 h Odžak 102 - Lokomotiva (Miričina)3 - 4 Pobjeda
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Lokomotiva (Miričina) - Priluk2 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 19.10.2019 14:30 h Bosna (Kalesija) - Lokomotiva (Miričina)5 - 0 Poraz
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Orahovica 74 - Lokomotiva (Miričina)1 - 1 Neriješeno
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Lokomotiva (Miričina) - Mramor2 - 2 Neriješeno
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Radnički (Lukavac) - Lokomotiva (Miričina)4 - 0 Poraz
15 15. Kolo 16.11.2019 13:30 h Lokomotiva (Miričina) - Prokosovići0 - 5 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Bosna (Mionica)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Seona - Lokomotiva (Miričina)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Lokomotiva (Miričina)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Mladost (Malešići)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Lokomotiva (Miričina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Čelić_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Svatovac (Poljice) - Lokomotiva (Miričina)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Odžak 102_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Priluk - Lokomotiva (Miričina)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Bosna (Kalesija)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Orahovica 74_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Mramor - Lokomotiva (Miričina)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Radnički (Lukavac)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Prokosovići - Lokomotiva (Miričina)_ - _