Ned15122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Tabele Lige Federacije 2 liga Federacije (SJEVER)
Match Schedule: Gradina (Srebrenik) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2019 17:30 h Gradina (Srebrenik) - Čelić8 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 25.08.2019 17:00 h Svatovac (Poljice) - Gradina (Srebrenik)2 - 2 Neriješeno
3 3. Kolo 01.09.2019 16:30 h Gradina (Srebrenik) - Odžak 1026 - 1 Pobjeda
4 4. Kolo 06.09.2019 16:30 h Priluk - Gradina (Srebrenik)1 - 2 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2019 16:30 h Gradina (Srebrenik) - Bosna (Kalesija)5 - 3 Pobjeda
6 6. Kolo 21.09.2019 15:30 h Lokomotiva (Miričina) - Gradina (Srebrenik)2 - 1 Poraz
7 7. Kolo 29.09.2019 15:30 h Gradina (Srebrenik) - Mramor6 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 05.10.2019 15:30 h Radnički (Lukavac) - Gradina (Srebrenik)1 - 2 Pobjeda
9 9. Kolo 13.10.2019 15:00 h Gradina (Srebrenik) - Prokosovići4 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 16.10.2019 15:00 h Bosna (Mionica) - Gradina (Srebrenik)2 - 3 Pobjeda
11 11. Kolo 20.10.2019 14:30 h Gradina (Srebrenik) - Seona1 - 1 Neriješeno
12 12. Kolo 27.10.2019 13:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Gradina (Srebrenik)2 - 1 Poraz
13 13. Kolo 02.11.2019 13:30 h Gradina (Srebrenik) - Sloga (Tojšići)4 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 09.11.2019 13:30 h Mladost (Malešići) - Gradina (Srebrenik)1 - 3 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2019 13:30 h Gradina (Srebrenik) - Orahovica 743 - 1 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Čelić - Gradina (Srebrenik)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Svatovac (Poljice)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Odžak 102 - Gradina (Srebrenik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Priluk_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Gradina (Srebrenik)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Lokomotiva (Miričina)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mramor - Gradina (Srebrenik)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Radnički (Lukavac)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Prokosovići - Gradina (Srebrenik)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Bosna (Mionica)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Seona - Gradina (Srebrenik)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Gradina (Srebrenik)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Mladost (Malešići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Orahovica 74 - Gradina (Srebrenik)_ - _