Pon19082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Španjolska liga James Rodriguez opravdao Zidaneovo povjerenje, Modrić iznudio jedanaesterac

James Rodriguez opravdao Zidaneovo povjerenje, Modrić iznudio jedanaesterac

Odigrana su još tri susreta prvih utakmica osmine finala španjolskog Kupa kralja, Real Madrid lagano je svladao Sevillu, važnu pobjedu ubilježio je i Real Sociedad protiv Villarreala...

Pravo čudo morali bi izvesti igrači Seville kako bi se plasirali u četvrtfinale Kupa kralja nakon što ih je Real Madrid na Santiago Bernabeuu svladao s više nego uvjerljivih 3:0.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvom poluvremenu, miješani sastav Reala (ofenzivni trojac činili su Asensio, Morata i James Rodriguez) nakon prvih 45 minuta imao je visokih 3:0.

U desetoj minuti povela je domaća momčad, obrana Seville uputila je prekratku loptu prema N'Zonziju, čvrstim startom dodavanje je presjekao Casemiro, lopta je došla do Jamesa koji lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora zabija za 1:0.

Nakon pola sata bilo je 2:0, s lijeve je strane korner izveo Toni Kroos, Varane je bio najviši u skoku i glavom poentirao za 2:0. U završnim minutama prvog dijela Luka Modrić iznudio je najstrožu kaznu koju je u svoj drugi pogodak pretvorio James Rodriguez.

U drugom je dijelu Real Madrid maknuo nogu s papučice gasa pa je rezultat s poluvremena ujedno bio i konačan rezultat susreta. Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za domaćine.

Nakon prvih 90 minuta u dobroj poziciji za prolazak u četvrtfinale Kupa nalazi se Real Sociedad koji je na Anoeti s 3:1 svladao Villarreal.

Poveli su domaćini u 17. minuti, Oyarzabal je lijepo poslao loptu u prostor za Williana Josea, koji prebacuje Asenja za 1:0 Sociedada.

Do kraja prvog poluvremena domaća je momčad povisila na 2:0, u 33. minuti Carlos Vela koristi nevjerojatno lošu reakciju Asenja i Marija Gaspara i zabija u praznu mrežu.

Akcijom u dva poteza Sociedad je došao do 3:0 u 72. minuti. Berchiche je po lijevoj strani poslao dugu loptu za Oyarzabala koji vara Musacchija i snažnim udarcem matira Asenja za 3:0. Nadu Villarrealu pred uzvrat oživio je Manu Trigueros pet minuta kasnije prekrasnim golom s 30 metara.