Pet03122021

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Španjolska liga Sevilla ispustila dva gola prednosti, Miku ušao u povijest kluba

Sevilla ispustila dva gola prednosti, Miku ušao u povijest kluba

U prvoj utakmici dana španjolske Primere Rayo Vallecano ugostio je Sevillu i odigrao 2:2. Obje momčadi imale su periode odlične igre pa je podjela bodova na kraju i više nego realna...

Gosti iz Andaluzije došli su u vodstvo u desetoj minuti nakon što je odbijanac u mrežu pospremio Steven N'Zonzi. Već sedam minuta kasnije Sevilla povećava vodstvo preko Iborre. U 23. minuti ponovno je Iborra u akciji, no njegov udarac s ruba šesnaesterca završio je na lijevoj vratnici.

Sevilla nastavlja pritiskati u želji da zabije još jedan pogodak, no bez uspjeha. U razmaku od dvije minute dva pogotka su im poništena zbog zaleđa. Do kraja 1. poluvremena Rayo smanjuje zaostatak. Pogodak je zabio Manucho u 43. minuti na dodavanje Adrija Embarbe.

Još jedan pogodak poništen je Sevilli zbog zaleđa, ovoga puta u 49. minuti. Domaći navijači dobili su novi razlog za slavlje u u 63. minuti. Bebe je lijepo ubacio, a na pravom mjestu našao se Miku i ovim pogotkom postao prvi igrač Raya u povijesti koji je zabio barem jedan pogodak u pet uzastopnih utakmica u najvišem rangu španjolskog nogometa.

U 71. minuti Bebe je u prilici za postizanje gola, no udarac mu odlazi pokraj gola. Do kraja utakmice domaći su imali više loptu u posjedu, no ostali su bez neke konkretnije prilike.