Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Španjolska liga Kup Kralja - Barsa i Selta u polufinalu!

Kup Kralja - Barsa i Selta u polufinalu!

Nakon odigranih utakmica u okviru četvrtfinala, poznata su i dva učesnika polufinala u Kupu Kralja.

Danas je Selta načinila veliko iznenađenje, savladali su Atletiko Madrid u gostima rezultatom 3:2 (Grizman, Korea - Guideti, Ernandez (2)) uz sasvim solidnu partiju srpskog internacionalca, Nemanje Radoje, koji je igrao celu utakmicu.

Atletiko i Selta su igrali bez golova u prvom meču, pa ekipa iz Galicije slavi prolazak dalje.

U drugom meču smo gledali takođe dosta zanimljivosti. Igrali su Barselona i Bilbao, ekipa sa Nou Kampa je vodila nakon prvog meča sa 2:1, ali je Injaki Vilijams uspeo da dovede Bilbao u prednost od 1:0 već u 12. minutu.

Ipak, stvari na svoje mesto dolaze u drugom poluvremenu. Barselona je došla do izjednačenja preko Suareza koji je postigao svoj 30. gol u ovoj sezoni, da bi do kraja utakmice Pike i Nejmar uspeli da potvrde Barselonin prolazak dalje.

Sevilja - Mirandes (2:0) i Valensija - Las Palmas (1:1) su preostali mečevi četvrtfinala.