Uto12112019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Španjolska liga Valencia deset utakmica bez pobjede, Negredo spasio bod u sudačkoj nadoknadi

Valencia deset utakmica bez pobjede, Negredo spasio bod u sudačkoj nadoknadi

Niti na gostovanju u La Coruni Valencia nije uspjela doći do pobjede. Zabrinjavajućoj seriji ne nazire se kraj, promjena trenera nije donijela pomak na bolje i Neville još uvijek čeka na utakmicu koju će završiti s uzdignutim rukama...

Od ožujka 1986. godine kada je imala čak 13 utakmica u nizu bez pobjede, Valencia nije bila u ovako lošoj seriji. Te sezone ispala je iz La Lige zauzevši 16. mjesto, sada nije u tako lošoj situaciji, ali serija utakmica bez pobjede bacila ju je u prosječnost sredine ljestvice, daleko od europskih pozicija.

U La Coruni je odigrala 1:1 i može biti zadovoljna što nije upisala poraz. Naime domaćin je držao vodstvo do posljednje minute, a onda je Alvaro Negredo zabio za poravnanje.

U prvom poluvremenu Negredo je bio najopasniji gostujući igrač i imao je prilike dovesti svoju momčad u vodstvo. Nije bio precizan, a onda je u 27. minuti Deportivo poveo pogotkom Lucasa Pereza Martineza.

U drugom poluvremenu Luis Alberto propustio je povećati vodstvu u 68. minuti, odlično je reagirao Matthew Ryan nakon čega Valencia kreće po poravnanje.

Negredo je deset minuta prije kraja pucao preko gola iz obećavajuće pozicije, ali zato je bio precizniji u 93. minuti kada je nakon ubačaja Pareja glavom poslao loptu u mrežu.

U sljedećem kolu Valencia dočekuje Sporting Gijon i taj susret vidi kao idealnu priliku za prekid neugodnog niza.