Pon01062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Španjolska liga Negredo dao gol sa skoro pola terena!

Negredo dao gol sa skoro pola terena!

Bio je ovo peti uzastopni domaći ligaški remi Valencije, a to im se dogodilo samo jednom u povijesti - 1969. godine!

Gary Neville ni u utakmici protiv Raya Vallecana nije uspio stići do prve pobjede na klupi Valencije. Utakmica je završila 2:2, a unatoč nešto boljoj igri Raya, za pobjedom će više žaliti domaća momčad kojoj je četiri minute prije kraja susreta poništen pogodak zbog diskutabilnog zaleđa.

Rayo je do vodstva stigao u 15. minuti igre, a nakon dodavanja Embarba odlično se snašao Jozabed Sanchez i pospremio loptu u lijevu stranu mreže.

Mreže se nisu tresle sve do 56. minute, a tada smo vidjeli fantastičan pogodak. Alvaro Negredo je uočio priliku, opalio s 40 metara, a lopta se od desnu vratnicu odbila u mrežu!

Prednost su gosti vratili u 69. minuti, a strijelac je bio Diego Llorente koji se nakon kornera najbolje snašao u kaznenom prostoru.

U 86. je minuti pogodak postigao Paco Alcacer za izjednačenje Valencije, no sudac je poništio gol. Napadač šišmiša je zbog prigovora zaradio i opomenu, no čini se da je ipak bio u pravu i da je sudac pogrešno procijenio situaciju. Ipak, samo dvije minute kasnije je dočekao pravdu. Zakaria Bakkali je odlično odigrao s lijeve strane, a ispred suprotne vratnice je utrčao Paco i loptu pospremio u mrežu za konačnih 2:2.

Valencia je deseta momčad prvenstva, dok je Rayo još uvijek u zoni ispadanja.