Sri18092019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Ostale lige Kolumbija treća na ovogodišnjoj Copa Americi

Kolumbija treća na ovogodišnjoj Copa Americi

Nogometna reprezentacija Kolumbije osvojila je treće mjesto na ovogodišnjoj jubilarnoj Copa Americi koja se igra u povodu 100. godišnjice održavanja prvog kontinentalnog nogometnog natjecanja, oni su u utakmici za brončano odličje u Glendaleu savladali domaćina SAD sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola bio je Carlos Bacca (31).

U finalu će se u noći s nedjelje na ponedjeljak (2 sata po srednjoevropskom vremenu) u East Rutherfordu sastati branitelj naslova Čile i Argentina.

Čile i Argentina susreli su se i u finalu prošlogodišnje Cope kada je Čile pred svojim navijačima u Santiagu osvojio prvi naslov kontinentalnog prvaka i to boljim izvođenjem jedanesteraca.