Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Njemačka liga Wolfsburg na domaćem terenu remizirao s Mainzom, po jedan pogodak sa svake strane

Wolfsburg na domaćem terenu remizirao s Mainzom, po jedan pogodak sa svake strane

U posljednjoj današnjoj utakmici 29. kola Bundeslige Wolfsburg i Mainz odigrali su miroljubivih 1:1. Za Wolfsburg je zabio Schurrle, a za Mainz Samperio.

Prvu priliku Wolfsburg je imao u 11. minuti kada je Bruno Henrique Pinto pucao s ruba kaznenog prostora, no lopta je prohujala pokraj gola. U 33. minuti Andre Schurrle je opalio s ruba kaznenog prostora, ali je vratar gostiju Loris Karius obranio njegov udarac. Poluvrijeme je završilo bez pogodaka.

Nakon osam minuta igre u nastavku domaćini su stigli do vodstva. Henrique Pinto je uposlio Schurrlea koji postiže pogodak za 1:0. Vrlo brzo Mainz poravnava rezultat. Stefan Bell uputio je odličnu dugu loptu prema Jairu Samperiju koji matira vratara domaćih Koena Casteelsa.

Strijelac izjednačujućeg pogotka imao je još jednu priliku za pogodak, no njegov udarac odlično je obranio Casteels. Četiri minute kasnije Ricardo Rodriguez je za Wolfsburg izveo slobodni udarac, no otišao je malo povrh grede. Do kraja utakmice domaćini su ostali s igračem manje, a drugi žuti karton dobio je Dante.