Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Njemačka liga Hertha i Hannover podijelili bodove na startu novog kola

Hertha i Hannover podijelili bodove na startu novog kola

29. kolo njemačke Bundeslige otvorili su Hertha i Hannover, a u odličnoj utakmici na kraju su odigrali 2:2 i zasluženo podijelili bodove.

Hertha je povela već u trećoj minuti. Marvin Plattenhardt je ubacio odličan centaršut, a u šesnaestercu se najbolje snašao Vedad Ibišević i pospremio loptu u mrežu. Četiri minute kasnije Manuel Schmiedebach je uputio snažan udarac s ruba kaznenog prostora međutim pogodio je stativu i ostavio Herthu u vodstvu. U 18. minuti stiglo je izjednačenje, a pogodak za goste zabio je Artur Sobiech na asistenciju Hiroshija Kiyotakea. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U 58. minuti Hannover je stigao do prednosti kada Kenan Karaman lijepo upošljava Manuela Schmiedebacha koji savladava golmana Herthe Runea Jarsteina. Hertha je stigla do izjednačenja u 72. minuti, a strijelac je bio Salomon Kalou. Posljednju priliku na utakmici imao je Ibišević, ali udarac BiH reprezentativca odlično je obranio Ron-Robert Zieler. Do kraja utakmice prilika više nije bilo i momčadi su zasluženo podijelile bodove.

Hertha u sljedećem kolu gostuje kod Hoffenheima, dok će Hannover igrati kod kuće protiv Borussije Monchengladbach.