Uto02062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Njemačka liga Autogol Ekdala donio pobjedu Bayeru, Jedvaj isključen u sudačkoj nadoknadi

Autogol Ekdala donio pobjedu Bayeru, Jedvaj isključen u sudačkoj nadoknadi

Bayer Leverkusen stigao je do pobjede na svom stadionu protiv HSV-a s minimalnih 1:0. Presudio je rani autogol Ekdala, a domaćin je susret završio s igračem manje nakon isključenja Tina Jedvaja na samom kraju susreta...

U svega nekoliko dana razmaka, Tin Jedvaj zaradio je dva isključenja. Prvo je u Europskoj ligi protiv Villarreala u 95. minuti morao napustiti travnjak, a sada je i protiv HSV-a u 96. minuti zaradio drugi žuti karton.

Prvi je zaradio zbog odugovlačenja igre prilikom izvođenja auta, na to je nesportski reagirao i sudac Dingert pokazao mu je drugi žuti karton.

Susret je otvoren s dvije dobre prilike na obje strane, prvo je zaprijetio glavom Chicharito, a zatim je na drugoj strani Leno dobro obranio pokušaj Rudnevsa.

U 18. minuti domaćin je poveo. Julian Brandt je ubacio u 16 metara, nespretno je reagirao Albin Ekdal i lopta je prevarila Adlera i završila u mreži.

U završnici prvog poluvremena još jedna odlična prilika za Bayer, pucao je ponovno Chicharito, ali ovaj put zaustavio ga je okvir gola.

U drugom dijelu gosti su pokušavali doći do poravnanja, imali su nekoliko opasnih prijetnji prvenstveno preko Rudnevsa, ali Leno je obranio njegove pokušaje i ostalo je 1:0.

Jedvaj je igrao od prve minute, a na drugoj strani Ivo Iličević izašao je u 61. minuti kada ga je zamijenio Josip Drmić.