Pon01062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Italijanska liga Milan nastavio niz bez poraza, na San Siru pala Genoa

Milan nastavio niz bez poraza, na San Siru pala Genoa

U 25. kolu Serie A Milan je dočekao Genou i slavio sa 2:1.

Milan je rutinirano stigao do pobjede golovima Bacce i Honde, a za goste je počasni gol zabio bivši rossoner Cerci.

Milan je ovom pobjedom nastavio niz bez poraza koji sada iznosi sedam utakmica.

Nogometaši Milana stigli su treće pobjede u posljednje četiri utakmice. Danas su u sklopu 25. kola na San Siru s 2:0 pobijedili Genou 2:1.

Bilo je to potpuno zasluženo slavlje rossonera koji su poveli već u petoj minuti igre kada je Carlos Bacca dočekao jednu loptu u šesnaestercu i sa sedam, osam metara pogodio za 1:0.

Milan je nastavio s napadima, međutim rezultat se nije mijenjao sve do 64. minute kada je Keisuke Honda opalio s 30 metara i pogodio u kut za 2:0.

U samoj završnici Genoa je preko Cercija uspjela postići počasni gol.

Milan je sada sve bliže kvalifikacijama za Evropsku ligu i nalazi se na šestom mjestu sa 43 poena, samo dva manje od gradskog rivala Intera koji je peti. Genoa je i dalje u borbi za opstanak i ima 25 bodova, samo tri više od Frosinonea koji je u zoni ispadanja.