Pon01062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Italijanska liga Fiorentini tek bod u gostima kod Bologne, Fernandez otežao posao isključenjem

Fiorentini tek bod u gostima kod Bologne, Fernandez otežao posao isključenjem

24. kolo talijanskog prvenstva otvoreno je u Bologni gdje je gostovala Fiorentina. Susret je završen remijem, a gosti mogu biti zadovoljni takvim ishodom s obzirom da su više od pola sata igrali s igračem manje...

Ravnopravan dvoboj u Bologni nije donio pobjednika. Fiorentina je došla po sva tri boda, međutim na kraju Sousa neće imati ništa protiv boda jer je njegova momčad od 57. minute igrala bez Matiasa Fernandeza koji je zaradio dva žuta kartona.

U prvom poluvremenu malo toga moglo se vidjeti, a Fiorentina je bila bliže pogotku i to uz priliku Babacara u 35. minuti kada je pucao preko grede.

Babacar je na poluvremenu zamijenjen, umjesto njega ušao je Nikola Kalinić, a gosti su poveli u 59. minuti, dvije minute nakon što je Fernandez napustio teren. Strijelac je bio Bernardeschi, ali nije se dugo čekalo na odgovor.

Četiri minute kasnije Bologna je poravnala na 1:1, a pogodio je Emanuele Giaccherini.

Do kraja susreta nije bilo promjene, ostalo je tih 1:1 čime Fiorentina odlazi na dva boda od Intera.