Pon01062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Italijanska liga Icardi promašio penal, Inter nakon toga potonuo i upisao visok poraz

Icardi promašio penal, Inter nakon toga potonuo i upisao visok poraz

U posljednjem susretu 22. kola Serie A u velikom milanskom derbiju sastali su se Milan i Inter, a momčad Siniše Mihajlovića odnijela je pobjedu s 3:0...

Siniša Mihajlović nadmudrio je Alberta Mancinija i njegov Milan slavio je u velikom gradskom derbiju s 3:0. Susret je mogao i drugačije završiti da je Icardi realizirao kazneni udarac kod vodstva Milana 1:0, a nakon toga promašaja Inter je potpuno pao.

Mancini je od prve minute na teren poslao i Ivana Perišića i Marcela Brozovića te neočekivano Edera koji je tek stigao u Inter na posudbu iz Sampdorije.

U prvom poluvremenu bilo je malo uzbuđenja, a jedna od rijetkih prilika je realizirana. Izlet pred protivnička vrata isplatio se Alexu koji je sjajno reagirao nakon ubačaja Keisukea Honde i glavom poslao loptu u mrežu u 35. minuti susreta.

Inter je veliku priliku za povratak u utakmicu dobio u 70. minuti. Icardi je pao u kaznenom prostoru nakon dvoboja s Alexom, dosuđen je kazneni udarac, ali napadač gostiju pogađa vratnicu i Milan ostaje u vodstvu.

Tri minute kasnije stiže kazna. M'Baye Niang ubacio je pred vrata Intera gdje do lopte dolazi Carlos Bacca i povećava prednost.

Nakon što je upisao asistenciju, Niang se ubrzo upisao i među strijelce. U 77. minuti nakon što je Handanovič prvo odbio loptu, ovaj put bio je precizniji i povisio na 3:0.

Slovenski vratar u samoj završnici spektakularnom obranom zaustavio je Marija Balotellija i tako spriječio još teži poraz.

Ivan Perišić igru je napustio u 78. minuti kada ga je zamijenio Felipe Melo, a Marcelo Brozović igrao je svih 90 minuta.