Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Marseille kasnim golom Rolanda svladao Santinijev Caen

Marseille kasnim golom Rolanda svladao Santinijev Caen

Ivan Santini s Caenom upisao je poraz protiv Marseillea s minimalnih 1:0, a u prvom današnjem dvoboju Guingamp i Bordeaux odigrali su 1:1...

Nakon što je u posljednja tri susreta upisao dva poraza od Caena, Marseille je bio uspješan na svom travnjaku i slavio s 1:0.

Ivan Santini krenuo je od prve minute za goste, na travnjaku je proveo 78 minuta, a tri minute nakon njegovog izlaska domaćin je došao do pogotka za pobjedu.

Strijelac za tri boda bio je Rolando, portugalski branič koji se dobro snašao nakon ubačaja Gomisa i pogodio za tri boda.

Inače dvoboj nije bio posebno kvalitetan, a i koliko je bio zanimljiv dovoljno govori podatak da u prvom poluvremenu nijedna momčad nije uputila nijedan udarac u okvir gola.

U prvom susretu dana Guingamp i Bordeaux odigrali su 1:1, a gosti mogu žaliti za punim plijenom. Poveli su u 22. minuti golom Igora Lewczuka i imali vodstvo sve do 92. minute kada Jimmy Briand postavlja konačnih 1:1.