Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Tri pogotka Montpelliera za treću prvenstvenu pobjedu

Tri pogotka Montpelliera za treću prvenstvenu pobjedu

Odigran je i prvi susret 12. kola u francuskom prvenstvu, a Montpellier je kod kuće slavio protiv Olimpique Marseille rezultatom 3:1...

Započelo je i 12. kolo u najvišem rangu francuskog nogometa, a Montpellier je ugostio Olimpique Marseille. Domaćin je bez većih problema slavio i došao do tek treće prvenstvene pobjede.

U prvom su poluvremenu domaćini postigli dva pogotka, a realizator je u oba slučaja bio Ryad Boudebouz. Prvi je puta poentirao u četvrtoj minuti, nakon odbijanca.

Drugi je pogodak došao u 36. minuti. Souleymane Camara je ubacio s desne strane, a u kaznenom se prostoru najbolje snašao Boudebouz i poentirao za 2:0.

Gosti su smanjili zaostatak u 52. minuti kada je Laurent Pionnier nakon „glavometa“ nesretno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Međutim, nada Marseille trajala je samo pet minuta, kada je nakon odlične akcije, u tri dodavanja, poentirao Steve Mounie i riješio pitanje pobjednika. Do kraja se susreta rezultat nije mijenjao.

Montpellier se ovom pobjedom bodovno izjednačio s Marseilleom. Sada su na 14 bodova.