Sub06062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Santinijev Caen visoko poražen protiv St. Etiennea

Santinijev Caen visoko poražen protiv St. Etiennea

U susretu desetog kola francuskog prvenstva St. Etienne je u gostima s 2:0 bio bolji od Caena. Santinijeva momčad tako je upisala novi poraz i pala u zonu ispadanja...

Ako je jedna od najlošijih gostujućih momčadi lige, Caen je barem na svom travnjaku igrao solidno, no u susretu protiv St. Etiennea to je izostalo. Gosti su slavili s 2:0 i tako napredovali na sedmo mjesto na ljestvici.

Ivan Santini igrao je do 70. minute, nije se posebno istaknuo, jednako kao i veći dio domaće momčadi.

St. Etienne je poveo u 49. minuti pogotkom svog najopasnijeg igrača u ovom dvoboju Henrija Saiveta, a deset minuta kasnije Jordan Veretout postavio je konačnih 2:0.

U posljednjih pola sata domaćin je pokušavao smanjiti zaostatak, ali nije uspio, ostalo je tih 2:0 čime je Caen dodatno potonuo na ljestvici.