Uto02062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Parižani nadigrali i Bastiju te povećali prednost na čak 22 boda

Parižani nadigrali i Bastiju te povećali prednost na čak 22 boda

Prvi susret 20. kola francuskog prvenstva završio je kako se i predviđalo. Bastia na Parku prinčeva nije mogla do bodova, PSG je jednostavno bio prejak, slavio je s 2:0 i povećao prednost nad pratiteljima...

Po pitanju zanimljivosti i neizvjesnosti u borbi za naslov prvaka, francuska liga je vjerojatno na dnu ljestvice. Za to je prvenstveno zaslužan prejaki PSG koji već 29 utakmica u nizu u prvenstvu ne zna za poraz.

U 20. kolu ubilježio je novu pobjedu, na Parku prinčeva ugostio je Bastiju i slavio s 2:0. Ovo je već 17. pobjeda Parižana ove sezone uz impresivnu gol razliku 50:9.

Posao protiv Bastije odrađen je u prvom poluvremenu. Tu su postignuta oba pogotka, PSG se odvojio i u nastavku susreta zadržao prednost.

U vodstvo ga je doveo u 29. minuti Thiago Silva dok je deset minuta kasnije Maxwell postavio konačnih 2:0.

Ostali susreti 20. kola na rasporedu su ovog vikenda.