Čet22082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Nica prekinula pozitivan niz Lyona i zasjela na treće mjesto francuskog prvenstva

Nica prekinula pozitivan niz Lyona i zasjela na treće mjesto francuskog prvenstva

Pobjedom protiv Lyona, Nica je otvorila 14. kolo francuske Ligue 1. S osvojena nova tri boda približila se Lavovima i trenutno drži treće mjesto na ljestvici francuskog prvenstva...

Nakon što je u prošlom kolu minimalno svladala Marseille, Nica je s 3:0 slavila protiv Lyona. Lavovi su tako prekinuli niz od pet utakmica bez poraza. Posljednji je bio od Bordeauxa u osmom kolu.

Nica je povela u 20. minuti, a strijelac je bio Germain koji je na ubačaj Serija poslao loptu u mrežu. Domaća momčad tako je na predah otišla s minimalnom prednošću.

U nastavku, Nica je podebljala svoje vodstvo, ali zahvaljujući autogolu Yanga-Mbiwe. Samo tri minute nakon početka drugog dijela susreta, Mbiwa je zatresao vlastitu mrežu. Autogol je poljuljao momčad Lyona i uslijedio je još jedan pogodak.

Konačnih 3:0 postavio je Koziello. Pronašao je rupu u obrani Lopesa i pospremio loptu u gol za veliko slavlje Nice pred domaćim navijačima.