Čet22082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Bordeaux na domaćem travnjaku tri puta tresao Subašićevu mrežu

Bordeaux na domaćem travnjaku tri puta tresao Subašićevu mrežu

Bordeaux i Monaco zatvorili su u nedjelju 13. kolo francuskog prvenstva. Tri boda otišla su domaćinima, a Monaco nije uspio nastaviti pozitivan niz koji je imao u posljednjih sedam susreta.

Iako je momčad iz Kneževine bila u prednosti, Bordeaux je uspio poravnati rezultat i nakon toga još dva puta tresti Subašićevu mrežu. Monaco se tako, nakon sedam utakmica u kojima nije znao za poraz, kući vratio pognute glave.

Gosti su poveli u 23. minuti, kada je svoj prvi gol u Ligue 1 postigao Costa. Pucao je Silva, no Carrasso je odbio tu loptu prema Costi koji ju je na kraju pospremio u mrežu, ali sreća nije dugo trajala.

Bordeaux je izjednačio u 36. minuti preko Maurice-Belaya. Samo četiri minute kasnije, rupu u obrani Monaca pronašao je i Yambere i pogodio za 2:1.

Domaćini nisu stali na tom rezultatu. Početkom drugog poluvremena ponovno su povećali vodstvo. Konačnih 3:1 postavio je Plašil na ubačaj Crivellija. Gostujući strateg Jardim, pokušao je probuditi svoje igrače izmjenama, no to nije bilo dovoljno da Monaco dođe barem do podijele bodova.

U ostalim utakmicama, Lyon je, s 3:0 slavio nad Saint Etiennom, a autor svih pogodaka bio je Lacazette.

Nica je, pak, minimalno slavila u gostima kod Marseillea, a jedini strijelac bio je Germain.