Čet22082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Rennes prekinuo niz bez pobjede i svladao Angers u gostima

Rennes prekinuo niz bez pobjede i svladao Angers u gostima

Pobjedom nad Angersom, Rennes je otvorio 13. kolo Ligue 1 i bodovno se izjednačio sa sedmoplasiranim Monacom na tablici francuskog prvenstva. Puno bolji Rennes svladao je bez problema Angers iako su domaćini imali nekoliko prilika za pogodak.

Angers nije slavio u posljednje tri utakmice. Bodove je podijelio s Guingampom, izgubio je od Monaca, a sada i od Rennesa, dok su gosti slavili nakon četiri uzastopne utakmice bez pobjede.

Poveli su gosti već u četvrtoj minuti kada je precizan bio Doucoure. S tim rezultatom otišli su i na predah.

U 62. minuti Rennes je opet zabio, ovog puta preko Fernandesa i postavio konačnih 0:2. Domaća momčad imala je priliku smanjiti zaostatak i to s bijele točke, no Mangani nije uspio realizirati penal pa je krajem utakmice na semaforu stajalo 0:2.

U subotu je na rasporedu šest utakmica, a program otvaraju prvoplasirani PSG i Toulouse, momčad sa začelja tablice.