Čet22082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Monaco povezao dvije pobjede, Pašalić zabio za tri boda protiv Angersa

Monaco povezao dvije pobjede, Pašalić zabio za tri boda protiv Angersa

Monaco je u 12. kolu Ligue 1 ugostio momčad Angersa i upisao pobjedu 1:0. Strijelac pogotka za važna tri boda bio je mladi hrvatski reprezentativac Mario Pašalić...

12. kolo Ligue 1 donijelo je Monacu domaći dvoboj protiv najugodnijeg iznenađenja dosadašnjeg dijela sezone Angersom. Do ovog kola drugoplasirana momčad na ljestvici ipak nije neporažena napustila Monte Carlo.

Danijel Subašić i Mario Pašalić proveli su na travnjaku svih 90 minuta, a upravo Pašalić donio je pobjedu pogotkom u 35. minuti dok je Subašić dobrim obranama sačuvao prednost.

Trenutak odluke dogodio se nakon prekida iz kojeg je u sredinu ubacio Joao Moutinho, najviše skočio Traore i proslijedio loptu do potpuno samog Pašalića koji nije imao problema ugurati loptu u praznu mrežu.

U drugom poluvremenu igralo se dosta otvoreno, gosti su pokušavali doći do pogotka za poravnanje i barem bod, ali Subašić i obrana Monaca nisu pokleknuli.

Ova pobjeda donijela je Monacu skok na šestu poziciju, a drugoplasirani Lyon sada je udaljen samo dva boda.