Pet18102019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Monaco ranim golom Silve do gostujuće pobjede kod Reimsa

Monaco ranim golom Silve do gostujuće pobjede kod Reimsa

U susretu 11. kola francuskog prvenstva Monaco je u gostima svladao Reims s minimalnih 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je već u 11. minuti Bernardo Silva...

Nogometaši Monaca prekinuli su niz od tri neodlučene utakmice gostujućom pobjedom kod Reimsa. Domaćinu je to treći poraz u nizu i nakon odličnog ulaska u sezonu, spustili su se u sredinu ljestvice.

Mario Pašalić i Danijel Subašić odradili su svih 90 minuta u ovom susretu, a Subašić je u završnici zaradio žuti karton.

Gosti su vrlo dobar ulazak u utakmicu naplatili ranim pogotkom i tako je već u 11. minuti Nabil Dirar dobro ubacio, a Bernardo Silva glavom poslao loptu u mrežu.

Domaćin je bio u podređenoj poziciji u prvom dijelu, a Monaco je mogao i povećati prednost. Dobru priliku propustio je Guido Camillo kada je glavom pucao pokraj vratnice, a prije poluvremena u prilici za pogodak bili su i Dirar i Pašalić.

Pašalić je i na početku drugog dijela prijetio kada je pucao malo preko gola, a domaćin se dodatno našao u problemima kada je u 69. minuti Antoine Devaux zaradio isključenje.

S igračem manje domaćin je najbliže pogotku došao kada je pucao Gaetan Charbonnier, ali Subašić je obranio njegov udarac.