Pon21102019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Parižani upisali drugi remi; Caen u posljednjoj minuti izborio sva tri boda

Parižani upisali drugi remi; Caen u posljednjoj minuti izborio sva tri boda

U subotnjim utakmicama šestog kola Ligue 1 PSG je ponovno podijelio bodove, ovog puta s Reimsom. Angers je pak s igračem manje upisao pobjedu nad Troyesom, Nice je dobila Bastiju, Guingamp Ajaccio, a Caen Montpellier.

Nakon što je prošlog vikenda podijelio bodove u susretu s Bordeauxom, ovog vikenda PSG je ponovno uzeo samo bod. Na gostovanju kod Reimsa odigrao je 1:1, no još uvijek drži prvo mjesto na tablici.

Poveli su domaćini tek u 83. minuti, preko Siebatchea, da bi minutu kasnije Parižani izjednačili pogotkom Cavanija i postavili konačnih 1:1. Reims je ovom pobjedom zasjeo na četvrto mjesto, dok je PSG još uvijek na prvom mjestu.

Angers je pak upisao minimalnu pobjedu nad Troyesom s igračem manje, a Nice je pak dobila Bastiju s velikih 3:1. Za Nicu su pogađali Mendy, Germain i Benrahma, dok je gol za Bastiju postigao Danic.

Caen je u posljednjoj, 94. minuti uspio izvući pobjedu 2:1 nad Montpellierom na domaćem terenu. Poveli su domaćini u 19. minuti preko Rodelina, izjednačio je Martin s bijele točke, da bi u posljednjoj minuti sudačke nadoknade Delort uspio pogoditi za slavlje domaće momčadi.

Guingamp je istim rezultatom pobijedio GFC Ajaccio. Poveo je Guingamp u 23. minuti preko Privata, izjednačio je Mangane u 35. minuti. Četiri minute kasnije gosti su ostali bez Sylle koji je dobio crveni karton, što je olakšalo Guingampu da u 61. minuti postavi konačnih 2:1 preko Brianda.