Pon21102019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga PSG lakoćom do pobjede protiv Guingampa napunivši mu mrežu do vrha

PSG lakoćom do pobjede protiv Guingampa napunivši mu mrežu do vrha

Zanimljiv početak vikenda najavio je danas Paris Saint Germain u susretu s Guingampom. Parižani su protivničku mrežu tresli čak šest puta, a nemoćni Guingamp ostao je bez pogodaka. Utrka za naslov prvaka sve je neizvjesnija u francuskoj Ligue 1.

PSG je ovom pobjedom osigurao nova tri boda u borbi za prvo mjestu francuske Prve lige. Za vratom im je još uvijek Lyon koji trenutno ima šest bodova manje na tablici od Parižana, a preostaju ima samo tri ogleda u kojima još uvijek imaju vremena zasjesti na vrh francuskog nogometa.

Prvi pogodak u petoj uzastopnoj pobjedi postigao je Urugvajac Cavani. S ruba peterca je u drugoj minuti, na asistenciju Auriera zabio za vodstvo. Uslijedio je tada pogodak Ibrahimovića u 18. Minuti. Prekrasno je proigrao igrače i iz šesnaesterca puca po golu, a Lössl je bio nemoćan.

U drugom dijelu susreta uslijedio je tada drugi od tri pogotka Cavanija. U 52. Minuti pucao je u donji lijevi kut i odveo svoju momčad u veliko vodstvo. Na listu strijelaca se četiri minute kasnije upisao i Maxwell. Ušao je u kazneni prostor i na asistenciju Ibrahimovića pogodio za visokih 4:0.

Guingamp je i dalje bio nemoćan u igri, a do kraja utakmice primili su još dva pogotka. U 70. minuti Cavani je postigao hat-trick. Primio je loptu u kaznenom prostoru i precizno ju pospremio u mrežu.

Nezadovoljstvo Guingampa kulminiralo je u 90. Minuti kada je Sorbon skrivio jedanaesterac. Posljednji pogodak u utakmici i konačan rezultat postavio je Ibrahimovića. Precizan je bio s bijele točke i zatresao mrežu za velikih 6:0