Ned07062020

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Francuska liga Tri asistencije Pastorea za tri boda prednosti PSG-a nad Lyonom

Tri asistencije Pastorea za tri boda prednosti PSG-a nad Lyonom

Pariški prvoligaš uspješno je odradio zaostali ligaški dvoboj i ponovno ima tri boda viška ispred drugoplasiranog Lyona.

Momčad Laurenta Blanca pobijedila je Metz na svom terenu u još jednoj utakmici bez suspendiranog Zlatana Ibrahimovića. Završilo je 3:1, što znači da PSG četiri kola prije kraja prvenstva ima tri boda prednosti nad Lyonom.

Za pobjedu Parižana ovoga su se puta pobrinuli Verratti odmjerenim udarcem u 25. minuti, precizni Cavani u 42. minuti te branič Van der Wiel u 77. minuti, uz suradnju gostujućeg vratara Mezuija.

No, glavni režiser pobjede bio je raspoloženi Pastore, koji je u sva tri navrata bio asistent.

Metz je privremeno uspio smanjiti rezultat pogotkom Maige u 53. minuti, no poraza se nije uspio spasiti.