Ned21072019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport Liga Petice Engleska liga Arsenal golovima Sancheza učvrstio četvrtu poziciju

Arsenal golovima Sancheza učvrstio četvrtu poziciju

Arsenal je upisao pobjedu protiv Bournemoutha i tako učvrstio četvrtu poziciju i ostao za petama vodećem triju. U prvom susretu nedjeljnog programa Stoke je u gostima svladao Watforda...

Arsenal nije dopustio iznenađenje na svom stadionu protiv Bournemoutha, slavio je s 3:1 i tako nastavio seriju utakmica bez poraza.

Bournemouth je bio u podređenoj situaciji tijekom cijelog meča, a Arsenal je otpor protivnika slomio u drugom poluvremenu.

Počelo je odlično po domaćina koji je poveo u 12. minuti pogotkom Alexisa Sancheza nakon velike pogreške Cooka. Branič gostiju vraćao je loptu Federiciju, ali Sanchez je presjekao dodavanje i doveo domaćina u vodstvo.

Niti deset minuta kasnije Monreal radi prekršaj u 16 metara nad Wilsonom, dosuđen je kazneni udarac koji Wilson i realizira.

U završnici prvog poluvremena Sanchez je zatresao vratnicu, lopta nije htjela u mrežu i otišlo se na odmor s 1:1.

U drugom dijelu Arsenal je ipak zaigrao bolje i otišao do pobjede. Theo Walcott u 53. minuti doveo je domaćina ponovno u vodstvo, to vodstvo održavano je bez većih problema, a na kraju je Sanchez stavio točku na i i svoj kvalitetan nastup potvrdio drugim pogotkom za konačnih 3:1.

U prvoj utakmici dana Stoke je slavio kod Watforda s 1:0, a krivac je Heurelho Gomes od kojeg se lopta odbila u mrežu nakon što je Charlie Adam glavom poslao loptu prvo u vratnicu.