Pet23082019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport EU takmičenja Europska liga Perišić se istaknuo golom i dodavanjem, kraj za Betis i Bayer

Perišić se istaknuo golom i dodavanjem, kraj za Betis i Bayer

Ivan Perišić odigrao je jako dobru utakmicu protiv Rapida i nosio je milanski Inter do vrlo visoke pobjede vrijedne osmine finala...

Nakon nule u Češkoj, Genk je s velikim nadanjima ušao u uzvratni dvoboj šesnaestine finala protiv Slavije. Međutim na kraju se osramotio izgubivši kod kuće čak 4:1. Potpuno zaslužen prolaz Čeha koji su bili dosta bolji protivnik. Genk je poveo golom Trossarda u desetoj minuti, ali nakon što su Česi poravnali, sve je bilo na njihovoj strani. Posebno raspoložen bio je dvostruki strijelac Škoda.

Inter je odradio veliku utakmicu protiv Rapida i zasluženo slavio s 4:0. Odličnu utakmicu odigrao je Ivan Perišić koji je zabio treći gol u 80. minuti nakon bijega u kontru, a onda je sedam minuta kasnije asistirao u svom stilu Politanu za konačnih 4:0. Vecino i Ranocchia zabili su prva dva gola. Perišić je odradio cijelu utakmicu, a Brozović do 62. minute.

Chelsea je slavio s 3:0 protiv Malmöa golovima u drugom poluvremenu. Olivier Giroud, Ross Barkley i Hudson-Odoi bili su strijelci uz nastup Matea Kovačića kroz svih 90 minuta.

Iznenadio je Krasnodar koji je u gostima odigrao 1:1 s Bayerom nakon 0:0 u Rusiji. Zabio je Sulejmanov u 84., a Aranguiz je samo poravnao.