Pon17062019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport EU takmičenja Europska liga Sevilla prva do osmine finala Europske lige, napokon debitirao Marko Rog

Sevilla prva do osmine finala Europske lige, napokon debitirao Marko Rog

Sevilla je prvi sudionik osmine finala Europske lige. U uzvratu protiv Lazija upisala je novu pobjedu, nakon što je slavila u Rimu s 1:0, sada bila bolja s 2:0...

Sevilla nije dopustila Talijanima preokret na Sanchez Pizjuanu i upisala je novu pobjedu i tako izborila nastup u osmini finala Europske lige. 1:0 slavila je već u Rimu, a u Španjolskoj bila je još uvjerljivija i odnijela pobjedu 2:0.

Od prve minute za goste je zaigrao Milan Badelj dok je Marko Rog kod domaćina krenuo ponovno s klupe, ali raduje podatak da je napokon debitirao i upisao prve minute. U 81. minuti ušao je umjesto Roquea Mese.

Već u šestoj minuti Sergio Escudero morao je napustiti igru zbog ozljede stražnje lože, a zamijenio ga je Quincy Promes, ali to nije stvorilo probleme domaćinu.

Embed from Getty Images

U 20. minuti stigla je Sevilla do vodstva golom Ben Yeddera koji je bio na pravom mjestu nakon što je Strakosha obranio pokušaj Sarabije.

U drugom dijelu domaćin ostaje s igračem manje, u 60. minuti Vazquez je zaradio drugi žuti karton, ali deset minuta kasnije Marušić zarađuje izravni crveni karton i oduzima brojčanu prednost gostima.

U 78. minuti točku na i stavio je Pablo Sarabia koji zabija za 2:0 i oduzima svaku nadu gostima.