Uto24112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport EU takmičenja Europska liga Održan ždrijeb trećeg kola kvalifikacija Europske lige

Održan ždrijeb trećeg kola kvalifikacija Europske lige

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Nyonu je održan ždrijeb 3. kola kvalifikacija Europske lige u kojem je Hrvatska imala čak četiri predstavnika – Hajduk, Rijeku, Osijek i Lokomotivu.

Dok su Rijeka te par Osijek/Basel bili nositelji, Lokomotiva te par Renova/Hajduk nisu imali taj status.

Ždrijeb je odlučio da će Rijeka na Rujevici igrati s boljim iz dvoboja Aris (Grčka) – Kolos Kovalivka (Ukrajina), Lokomotiva će gostovati kod pobjednika susreta Honved (Mađarska) – Malmö (Švedska), bolji iz dvoboja Osijek – Basel će se na domaćem terenu sučeliti s Anorthosisom (Cipar) dok će pobjednik susreta Renova – Hajduk igrati u gostima s boljim iz okršaja Neftçi (Azerbajdžan) – Galatasaray (Turska).

Treće kolo kvalifikacije Europske lige na rasporedu je u četvrtak 24. rujna, a igra se samo jedan susret domaćin kojeg je određen ždrijebom.

Prije toga Hajduk i Osijek će susrete 2. kola kvalifikacija igrati 17. rujna kada će Bili gostovati u Makedoniji kod K.F. Renova dok će Bijelo-plavi u Gradskom vrtu ugostiti švicarski Basel.

Ždrijeb 3. kola kvalifikacija EL:

Put prvaka:

Sarajevo (BIH) vs Astana (KAZ) or Budućnost Podgorica (MNE)
Sheriff (MDA) vs Inter Escaldes (AND) or Dundalk (IRL)
Ararat-Armenia (ARM) or Fola Esch (LUX) vs Celje (SVN)
Riga (LVA) or Tre Fiori (SMR) vs Celtic (SCO)
KuPS (FIN) or Slovan Bratislava (SVK) vs Sūduva (LTU)
Legia (POL) vs Sileks (MKD) or Drita (KOS)
KÍ (ISL) vs Connah’s Quay Nomads (WAL) or Dinamo Tbilisi (GEO)
Djurgården (SWE) or Europa (GIB) vs CFR Cluj (ROU)
Linfield (NIR) or Floriana (MLT) vs Flora Tallinn (EST) or KR Reykjavík (ISL)

Glavna runda:

Nõmme Kalju (EST) or Mura (SVN) or AGF Aarhus (DEN) vs PSV Eindhoven (NED)
Budapest Honvéd (HUN) or Malmö (SWE) vs Lokomotiva Zagreb (CRO)
Sporting CP (POR) vs Viking (NOR) or Aberdeen (SCO)
Charleroi (BEL) vs Sfintul Gheorghe Suruceni (MDA) or Partizan (SRB)
Ventspils (LVA) or Rosenborg (NOR) vs Alanyaspor (TUR)
Kukës (ALB) or Wolfsburg (GER) vs Desna Chernihiv (UKR)
Hibernians (MLT) or Fehérvár (HUN) vs Servette (SUI) or Reims (FRA)
Teuta (ALB) or Granada (ESP) vs Locomotive Tbilisi (GEO) or Dynamo Moskva (RUS)
Rijeka (CRO) vs Aris (GRE) or Kolos Kovalivka (UKR)
St. Gallen (SUI) vs AEK Athens (GRE)
LASK (AUT) vs Dunajská Streda (SVK) or Jablonec (CZE)
Shamrock Rovers (IRL) or AC Milan (ITA) vs Bodø/Glimt (NOR) or Žalgiris Vilnius (LTU)
Botoşani (ROU) or Shkëndija (MKD) vs Lokomotiv Plovdiv (BUL) or Tottenham (ENG)
Bala Town (WAL) or Standard Liège (BEL) v Vojvodina (SRB)
Rostov (RUS) vs Maccabi Haifa (ISR) or Željezničar (BIH) or Kairat Almaty (KAZ)
Progrès (LUX) or Willem II (NED) vs Lincoln Red Imps (GIB) or Rangers (SCO)
OFI Crete (GRE) or Apollon Limassol (CYP) vs Hammarby (SWE) or Lech (POL)
Beşiktaş (TUR) vs Borac Banja Luka (BIH) or Rio Ave (POR)
Bačka Topola (SRB) or FCSB (ROU) vs Riteriai (LTU) or Slovan Liberec (CZE)
Laç (ALB) or Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Coleraine (NIR) or Motherwell (SCO)
IFK Göteborg (SWE) or Copenhagen (DEN) vs Piast Gliwice (POL) or Hartberg (AUT)
Osijek (CRO) or Basel (SUI) vs Anorthosis (CYP)
Neftçi (AZE) or Galatasaray (TUR) vs Renova (MKD) or Hajduk Split (CRO)
Viktoria Plzeň (CZE) vs SønderjyskE (DEN)
Kaysar Kyzylorda (KAZ) or APOEL (CYP) vs Olimpija Ljubljana (SVN) or Zrinjski (BIH)
CSKA-Sofia (BUL) or BATE Borisov (BLR) vs B36 Tórshavn (FRO) or TNS (WAL)

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda