Uto19112019

Back Nalazite se ovdje: Home Međunarodni Sport EU takmičenja Europska liga Arsenal zaustavljen u Portugalu, niz pobjeda prekinut u Guimaraesu

Arsenal zaustavljen u Portugalu, niz pobjeda prekinut u Guimaraesu

U prvom susretu četvrtog kola grupne faze Europske lige Vitoria je u Guimaraesu ugostila Arsenal, a susret je okončan remijem...

Nakon tri pobjede u isto toliko kola u skupini Europske lige, Arsenal je zaustavljen. U gostima kod Vitorije Guimaraes remizirao je 1:1, a pobjedu je imao u rukama do 91. minute.

Unai Emery ponovno je promiješao postavu pa tako nije koristio Aubameyanga, Luiza, Lacazettea, Kolašinca, Ozila, no svejedno je bio blizu pobjede.

Sve do same završnice susreta pogodaka nije bilo, a onda je u 81. minuti Aersenal poveo. Nicolas Pepe ubacio je iz slobodnog udarca točno na glavu Shkodrana Mustafija koji zabija za 1:0.

Domaćin je ipak uspio doći do poravnanja u 91. minuti kada Bruno Duarte krasno škaricama zabija za 1:1.

Arsenal je čvrsto prvi i tu će i ostati nakon ovog kola kao što će Vitoria ostati na zadnjem mjestu sa samo jednim osvojenim bodom.