Uto22052018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Bordo tim ubjedljiv protiv Slavije, na Koševu se vratila nada za titulu

Radnik slavio u Krupi na Vrbasu

U utakmici 9. kola Lige za prvaka ekipa Radnika je na gostovanju u Krupi na Vrbasu slavila protiv Krupe rezultatom 3:1.

Gosti su do vodstva došli već nakon 10 minuta igre. Za 0:1 je pogodio Irfan Hadžić.

Igralo se dosta otvoreno, uz dosta šansi na obje strane, ali do poluvremena nije bilo promjene rezultata.

Drugo poluvrijeme dobro otvara Krupa. Oni su u 50. minuti golom Dujakovića došli do izjednačenja.

Radnik povećava vodstvo u 76. minuti, kada mrežu domaćih pogađa iskusni Velibor Đurić, a do trećeg gola gosti dolaze u trećoj minuti sudijske nadoknade. Strijelac je bio Ševko Okić.

Krupa – Radnik 1:3 (Dujaković 50’ / Hadžić 10’, Đurić 76’, Okić 90+3’)

Krupa: Fejzić, Maksimović, Makitan, Lukić, Dujaković, Glamočić, Nikodijević, Dabić, Mirosavljević, Marjanović, Šamara.

Trener: Slobodan Starčević.

Radnik: Ružić, Martinović, Sušić, Stojanović, Mekić, Zec, Hadžić, Bradonjić, Đurić, Okić, Merajić.

Trener: Mladen Žižović.