Sub23062018

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Plemići remizirali u Bijeljini

Raspored i službena lica narednog kola PLBiH: Sva tri meča Lige za prvaka na TV ekranima

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Određena je satnica, kao i službena lica, za utakmice 1. kola druge faze Premijer lige BiH, tačnije Lige za prvaka i Lige za opstanak.

Sve tri utakmice Lige za prvaka bit će u direktnom prijenosu na malim ekranima.

Raspored, satnica i službena lica 1. kola Lige za prvaka:

Subota, 10. mart:

MOSTAR: Zrinjski – Radnik (15 sati, glavni sudija Miloš Gigović, prijenos na BHT1)

Nedjelja, 11. mart:

SARAJEVO: Željezničar – Krupa (15 sati, Tomislav Čuić, Moja TV)

ŠIROKI BRIJEG: Široki Brijeg – Sarajevo (18 sati, Zoran Grbić, Moja TV)

LIGA ZA PRVAKA
1 HŠK ZRINJSKI  - FK RADNIK 10.03. 2018. BHT1 15:00
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Mandić Mile - Koz. Dubica A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Zukić Edis Tuzla
Živković Blaž - Orašje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 FK ŽELJEZNIČAR - FK KRUPA 11.03.2018. MOJA TV 15:00
Sudija Čuić Tomislav Tomislavgrad
DELEGAT A-1 Demir Mirza Kakanj
Ćosić Mario - Mostar A-2 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Soknić Zoran Ist.Sarajevo
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
  6    
   
3 NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO  11.03.2018. MOJA TV 18:00
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Hadžić Amir - Velika Kladuša A-2 Dujak Goran Odžak
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Osmić Muhamed - Maglaj 5 Petrović Dragan Banja Luka
BEZBJEDNOST 6 Mujić Elvis Banovići
Pušić Željko - Mostar  

Raspored, satnica i službena lica 1. kola Lige za opstanak:

Subota, 10. mart:

DOBOJ KOD KAKNJA: Mladost – Vitez (15 sati, Mateo Musa)

Nedjelja, 11. mart:

BANJA LUKA: Borac – Čelik (15 sati, Irfan Peljto)

GABELA: GOŠK – Sloboda (15 sati, Adis Mulahasanović)

  LIGA ZA OPSTANAK

4 FK MLADOST - NK VITEZ 10.03. 2018. 15:00
Sudija Musa Mateo Čitluk
DELEGAT A-1 Perić Marko Mostar
Šarić Damir - Tuzla A-2 Musa Jure Čitluk
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Paradžik Goran Ljubuški
Prolić Salem - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK BORAC - NK ČELIK 11.03. 2018. 15:00
Sudija Peljto Irfan Sarajevo
DELEGAT A-1 Beljo Davor Mostar
Milošević Mirko - Zvornik A-2 Hrstić Dalibor Ljubuški
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kaljanac Haris Sarajevo
Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 NK GOŠK - FK SLOBODA 11.03. 2018. 15:00
Sudija Mulahasanović Adis Sarajevo
DELEGAT A-1 Milić Dženan Sarajevo
Skoko Goran - Ljubuški A-2 Kadić Amir Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Šehović Admir Sarajevo
Ribić Emir - Bugojno 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi