Uto12122017

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Boro Elčić: Zrinjski teško oštećen protiv Željezničara

Poraz Sarajeva: Krupa održala čas fudbala bh. velikanu

Fudbaleri Sarajeva poraženi su od Krupe u prijateljskom susretu odigranom na travničkoj Piroti s uvjerljivih 3:1.

Najveće iznenađenje protekle premijerligaške sezone povelo je već u 6. minuti kada je Milutinovića odlično iskoristio progravanje Redžića i pogodio za vodstvo Krupe.

Sarajevo je prvi put ozbiljnije zaprijetilo u 24. minuti utakmice, a Ahmetović skreće loptu pored gola poslije šuta Radovca.

Uslijedio je "blitzkrieg" Krupe. U 28. minuti Dabić je udvostručio vodstvo Krupe, a samo dvije minute kasnije Aleksić je zabio za 3:0.

Do kraja prvog poluvremena Sarić je pogodio na asistenciju Crnkića poslije greške Aleksića.

U nastavku su oba trenera napravili "hokejaške" izmjene, ali izrazitih prilika nije bilo na obje strane sve do samog finiša utakmice.

Osam minuta prije kraja Smajlagić je šutirao sa nekih osam-devet metara, ali je golman Krupe zaustavio njegov udarac pa se rezultat do kraja nije mijenjao.